+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

Kursy dla fizjoterapeutów

Jeśli jesteście zainteresowani specjalistycznym kursem dla fizjoterapeutów, to zachęcam do przejrzenia oferty instruktora Bogusława Mazura szkolenia-mazur.pl . Kursy organizowane są w kilku miastach w Polsce, w tym w Warszawie i Poznaniu.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    W Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku i Krakowie odbędą się, w kilku terminach, kursy PNF dla fizjoterapeutów organizowane przez firmę Top School. Dokładne informacje oraz terminarz można przejrzeć na http://www.topschool-pnf.pl/category/pnf-podstawowy/ - warto zaznaczyć, że kursy mają akredytację stowarzyszenia IPNFA, a także Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii. Z kolei osoby prowadzące są certyfikowanymi instruktorami. Dużym walorem kursu jest możliwość otrzymania certyfikatu uznawanego na całym świecie, co pozwala podejmować pracę nie tylko na terenie naszego kraju.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-03-16 o 17:50

Lucy12
    Guest
    z kursów specjalistycznych dla fizjoterapeutów polecam kurs integracji sensorycznej . Kurs organizowany jest przez firme soyer będąca 10 lat na rynku . Saam kurs prowadzny jest przez wykładowców zza granicy , takze na wykładzie jest też tłumacz . I jesteśmy zaoptrzeni w materiały takie jak notes , długopis oraz torbę

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    zgadzam się z Lucy12 , ja wybieram sie na kurs z soyera , tez wlasnie na integracje sensoryczna w styczniu przyszłego roku a same szkolenia sa bardzo dobre prowadzone . byłam juz na jednym , konkretniej na wielowymiarowej terapii stóp dziecka

Balkanica
    Guest
    Ja jeszcze nie byłam własnie na żadnym kursie , i właśnie wybieram się na kurs z firmy soyer a konkretnie na kurs integracji sensorycznej w autyzmie . wy jak ? wybieracie się na ten kurs co ja czy ta I,II ,III stopnia ?czy na ten kurs co ja ? ja swój mam 8-9 grudnia w Warszawie

jasio9a
    Guest
    to dajcie znać jak po tym kursie, ja póki co byłam na kursie Soyera z terapii ręki, a o integracji sensorycznej w autyzmie pomyślę jak poczytam Wasze opinie

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    hej jasio9a . Jak kurs z integracji w autyzmie już byl z soyera zapisy sa na nastęony rok 2017 więc jak cchesz sie na ten kurs wybrac to za rok a sam kurs bardzo polecam Ja się na niego wybrałam , bo mam współpracowac własnie z takimi dziećmi . Oprócz tego i tak współpracuje jeszcze z dziećmi , które mają dzicięce porażenie mózgowe

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jestem zdania, że jak najbardziej w tego rodzaju kursy warto inwestować. Fajne, ma w swojej ofercie "Soyer". Sam zastanawiam się, czy na jakiś z nich nie pójść.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar alicja77
    Mieszka w
    Poznań
    Witajcie, nie wiem czy piszę w dobrym temacie. Studiuję dietetykę i fizjoterapię, potrzebuję pomocy dobrego tłumacza,
    który pomógłby mi w przełożeniu tekstu naukowego o tematyce zdrowia i żywności,
    póki co znalazłam coś takiego http://lingbart.com.pl/services/tlumaczenia-spozywcze/ czy ktoś spotkał się kiedyś z ofertą tego biura?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-04-17 o 09:26

yty
    Guest
    Słuchajcie, czy ktoś z Was robił kursy dla fizjoterapeutów w Centrum Szkoleń Rehabilitacji "Top School" w Krakowie? Planuję się tam wybrać na kilka szkoleń. Fizjoterapeuta do zawód, w którym całe życie warto się doszkalać

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości