+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
    SelenaGomez
    Guest
    Jednym z takich kursów, na którym powinien się znaleźc fizjoterapeuta , jest integracja sensoryczna oraz szkolenie terapii ręki . Ja byłam na obu kursach ,szkolenie terapii ręki w zeszłym roku a integracja sensoryczna na początku tego roku . Co do firmy to oba szkolenia były organizowane przez dom szkoleń Soyer . W Warszawie dobra i znana zresztą tez na całą Polske szkoła . Kursy z tego co wiem to odbywają się w wielu miastach w Polsce ,

MAsha
    Guest
    Byłam i potwierdzam to co napisała Selena .wykwalifikowana kadra , widac ,ze soyer ma ogromne doswiadczenie w prowadzeniu różnych szkoleń A sami wykłądowcy sa cenieni w środowisku

Okim
    Guest
    jeżeli jest mowa o Soyer to faktycznie - są to bardzo dobre kursy. ja byłam od nich na dwóch i podpasowały mi, sporo wiedzy, dużo przykładów. warto

Betik
    Guest
    Prawda? są to dobrze prowadzone kursy - i śmiało mogę o nich to powiedzieć bo byłam już na paru i mam porównanie. I Soyer zdecydowanie wygrywa!

Lafka
    Guest
    Zdecydowanie, Soyer to był jeden z lepszych kursów na którym byłam! polecam bardzo!

Stella87wa
    Guest

Kursy dla fizjoterapeutów

Byłam na dwóch kursach organizowanych przez Centrum Wiedzy Praktycznej i śmiało mogę polecić.
    Byłam na PNF ie z S. Walczykiem -petarda! oraz na osteopatii w sporcie z Peterm Horobinem- mega dawka wiedzy praktycznej.

Byłam w warszawie ale ponoć ogranizują też w innych miastach
    Podaję adres strony jakby ktoś chciał zerknąć na ich ofert≥ę
    kursydlafizjoterapeutow.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-06-18 o 21:47

Magda89Fizjo
    Guest

Kursy dla fizjoterapeutów

Ja polecam kursy organizowane przez Centrum Wiedzy Praktycznej. Byłam na terapii dziecięcej (osteopatia w pediatrii), na kursie z rozejścia kresy białej oraz na Dry Needling. Za każdym razem wszystko przebiegało sprawnie. Świetna organizacja, bardzo dobrze przygotowani prowadzący i przede wszystkim duuużo praktyki. Polecam

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    ja chodziłam do Top School, moja znajoma również bo znalazła ogłoszenie w internecie na okeno.pl zapisałyśmy się razem, z tym że tylko ona ukończyła a ja z własnego wyboru zrezygnowałam. Znajoma poleca szkołę jak najbardziej i pracuje w zawodzie
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-08-18 o 13:10

Meszka
    Guest
    Ja wspomnę o kursie psychoterapii o którym dowiedziałam się niedawno od przyjaciółki. Jest to szansa rozwoju dla fizjoterapeuty pracującego w zawodzie. mianowicie w Warszawie w Centrum CBT odbywa się aktualnie rekrutacja na 4-letni kurs psychoterapii, do końca października można składać karty zgłoszenia. Z tego co mi wiadomo to program kursu jest atestowany przez PTTPB

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Szczecin
    Polecam stronę z kursami dla fizjoterapeutów fizjosystem-szkolenia.pl, polecam np. kurs z haczykowania
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-08-19 o 18:21

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości