+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    hej

czesc

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Próbowałam wielu tabletek jednak dzialanie jest praktycznie zerowe.U mnie ideałem okazała sie karboksyterapia. W jej przypadku nie blokujemy żadnych mięśni, nie wstrzykujemy żadnych sztucznych związków ani substancji aktywnych, ale czysty dwutlenek węgla. Gaz, który naturalnie występuje w naszym organizmie i reguluje rozszerzanie naczyń krwionośnych. To zabieg zdecydowanie bardziej ukierunkowany na poprawę fizjologii skóry i dlatego ma tak dobre wyniki w leczeniu kłopotliwego cellulitu i rozstępów.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-06-19 o 21:39

Mieszka w
    Poznań
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Znacie jakieś skuteczne tabletki/preparaty pomagające w walce z cellulitem ?
    Nie ma czegoś takiego. Ćwiczenia , czy dieta też są mało skuteczne. Idź do lekarza, najlepiej dermatologa, bo cellulit to cecha skóry i on Ci doradzi. Tylko nie do byle jakiego, ale poszukaj dermatologa zajmującego się medycyną estetyczną - najlepsze rozwiązanie. Ja tak zrobiłam, poszłam do Dermestetic w Szczecinie i po kilku sesjach prawie pozbyłam się cellulitu. A w mojej rodzinie to problem powszechny, bo to cecha dziedziczna
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 08-08-19 o 13:01

Nie zarejestrowany
    Guest
    tabletek nigdy nie stosowałam, pomimo, ze z cellulitem problemy miałam potworne, dopiero jak na falę uderzeniową się zapisałam do kliniki dermed w krakowie, to cellulitu sie całkowicie pozbyłam i w koncu nie wstydze sie założyć bikini

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości