+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Ciaza?.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk

Ciaza?.

Witam,

Moje cykle trwaja 29-31 dni. W 17 dni wspolzylam z partnerem stosujac prezerwatywe, ale przerwalismy stosunek i do wytrysku w ogole nie doszlo. Po zdjeciu prezerwatywy penis mial kontakt z pochwa. Dodam jeszcze ze w tym dniu mialam sluz plodny, a nastepnego dnia bylo sucho.
    Natomiast w 24 dniu zaczely bolec mnie piersi. Podczas stosunku pekla prezerwatywa ale wytrysk byl na zewnatrz. Mimo wszystko zazylam tabletke po. Nastepnego dnia po jej wzieciu i dwa dni po na bieliznie pojawily sie brazowe-czerwone i jakby rozowe plamy.
    Czy to moglo byc krawienie implantacyjne czy tez skutek uboczny proszka?.

Felicja
    Guest
    te tabletki robią zamieszane w hormonach. W razie czego zawsze można wykonać test ciążowy, jeśli wątpliwości nie mijają. Miałam często takie myśli, wybrałam ostatecznie do antykoncepcji kapturek anty femcap z żelem contragel green jest teraz ok. Na naturalna-plodnosc można zamówić.

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk

nieplodnosc

Witam, ostatnio z mężem zastanawiamy się nad wizytą u lekarza odnośnie problemow z zajsciem w ciaze. Bardzo zalezy mi na tym,aby poradzic sie specjalisty,jednak zalezy nam rowniez na metodach naturalnych. doktorginekolog.pl/naturalne-leczenie-nieplodnosci
    Co o tym sądzicie? Warto zaczerpnąć takiej porady?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-10-19 o 17:57

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości