+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ

usuwanie cellulitu w salonie kosmetycznym?

Hej, chciałabym zrobić coś ze swoim cialem- a dokładniej pozbyć się z niego celluli, nabrac jakiejs jedrnosci, gladkosci, bo jak na razie to mam uda jak galareta :/ Jakie zabiegi polecacie- takie, po których mialyscie widoczne efekty? duzo takich zabiegów trzeba zrobic? i jak z cenami? znajdzie sie we Wrocławiu jakis porzadny salon z przystepnymi cenami?

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Wrocław
    czesc, znam ten ból kiedy skora na nogach przypomina galaretkę popularnym zabiegiem na cellulit i jedrnosc jest endomasaż-modente. chodziłam na niego w styczniu i lutym i bylam zachwycona efektami robiłam go w salonie Coco-Time, na ulicy Trawowej nie wiem czy kojarzysz to miejsce, ale jest serio spoko, włącznie z cenami najlepiej wybierz pakiet zabiegów- wychodzi taniej. a jak chcesz wyczaic inne zabiegi z tego salonu to wejdz na ich strone www.coco-time.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-04-16 o 08:03

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    oo, dobrze wiedziec, ze nie tylko ja walcze z pomarańczową skórką dzieki za polecenie salonu- sprawdzę go, chociaz obiło mi sie co nieco o uszy na temat tego Coco-time a ty bralas pakiet zabiegow? ile ich bylo? po ilu widzialas efekty?
    zachecam pozostalych uzytkownikow do komentowania!

mania90
    Guest
    a drogo w tym Coco-time? jestem z wroclawia i tez chetnie cos bym zrobila ze swoim cellulitem, mzoe uda mi sie przed sezonem wakacyjnym go pozbyc ariana, ile takich zabiegów daje juz w miare dobry efekt?

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Wrocław
    pakiet zabiegów w kazdym salonie ( nie tylko w Coco-time) zawsze wychodzi ekonomiczniej ja byłam na 8 takich zabiegach, po 3-4 widzialam,z e skora jest inna, przyjemniejsza w dotyku, a potem to juz poleciało ogolnie zabiegów antycellulitowych w Coco-time jest sporo do wyboru, wiec niekoniecznie endomasaz sprawdzi sie u was- ja napierw poszlam na jeden zabieg modenty, a dopiero potem zdecydoalam sie na pakiet

DOMOWNIK FORUM
    Polecam aktywność fizyczną! to najlepszy środek + odpowiednia dieta.

anija35
    Guest
    Ja akurat wykonywałam zabieg wyszczuplający w Coco- time zwany kriolipoliza , jest to bardzo fajny zabieg. Mi pomógł. Racja nie był to jeden czy dwa zabiegi a seria zabiegów, ale bardzo korzystna i opłacalna. Jak najbardziej jestem za tym salonem, ponieważ doradzą w wyborze zabiegu.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Grodzisk
    Cytat Napisał anija35 Zobacz post
    Ja akurat wykonywałam zabieg wyszczuplający w Coco- time zwany kriolipoliza , jest to bardzo fajny zabieg. Mi pomógł. Racja nie był to jeden czy dwa zabiegi a seria zabiegów, ale bardzo korzystna i opłacalna. Jak najbardziej jestem za tym salonem, ponieważ doradzą w wyborze zabiegu.
    na czym polega ta kriolipoliza?

weronka88
    Guest
    na stronie coco time piszą o kriolipolizie to: metoda polegająca na selektywnym chłodzeniu komórek tłuszczowych. Ochłodzone komórki tłuszczowe poprzez zwiększenie objętości ulegają zjawisku apoptozy, czyli „kontrolowanej śmierci” i stopniowo eliminowane są z organizmu, za sprawą naturalnych procesów metabolicznych organizmu, zbliżonych do eliminacji tłuszczu z żywności w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej maleje.

helenka1
    Guest
    co do kriolipolizy w coco time to daje naprawdę niesamowite efekty. Najlepiej poszukać sobie zdjęć w necie przed i po. Ja jestem po kilku zabiegach i powiem wam, że nie spodziewałam się, że moje uda mogą znowu wyglądać tak jak za czasów kiedy byłam młoda

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości