+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Temat: Piperyna?

izkawok
    Guest
    Piperyna to bardzo dobry składnik, pomocny w odchudzaniu. Ale i tak trzeba zachować zdrowy rozsądek- dbać o zdrowe, nieprzetworzone produkty w diecie oraz chociaż minimalny ruch ( dzięki temu skóra będzie jędrna, bo jak ktoś zrzuca np. 20 kg to potem może być problem z rozstępami czy cellulitem). I dobrze też zrobić rozeznanie na rynku, bo jest wielu producentów piperyny- mi pomaga Piperine Max- miałam kurację na 3 miesiące i efekty są rewelacyjne.

Nie zarejestrowany
    Guest

ok

Ja łykam piperyne w formie tabletek Piperine Max. Przemiana materii bardzo mi przyspieszyła, dzięki czemu waga leci w dół.

misia123
    Guest
    również polecam piperine max właśnie ze względu na skład, piperyne, która jest coraz bardziej doceniana w środowisku dietetycznym

Nie zarejestrowany
    Guest

Red face

Ja mogę polecić African Mango osobom, które wolą łagodniejsze spalacze. Mi bardzo pomógł, od kiedy odstawiłam słodycze poleciało 6 kilo

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Radom
    Myślę, że samo odstawienie słodyczy również by sprawiło utratę twoich 6 kilogramów :-) W African Mango nie wierzę!

natka89
    Guest
    Z tymi słodyczami to też zależy w jakim czasie, jakie kto ma indywidualne uwarunkowania... Poza tym, takie drastyczne ze słodyczy nie zawsze jest najlepsze, bo wtedy trudniej zmienić nawyki i wytrwać w postanowieniu. Lepiej je ograniczyć i zamienić zdrowszymi odpowiednikami.
    Same suplementy nie są złe, jeśli mają naturalny skład. Sama brałam piperine max i jestem zadowolona. To, że przyspiesza chudnięcie to jedno, ale co ważne poprawia ogólną pracę organizmu, więc dodatkowo dobrze się czułam

agu33
    Guest
    Piperine max rzeczywiście jest dobra Dopiero jestem w trakcie kuracji, ale już mogę powiedzieć, że waga w końcu zaczęła spadać. Minęły prawie dwa miesiące i mam 8 kilo mniej

Nie zarejestrowany
    Guest

Cool

Piperyna max czy superturbo to tylko nazwy ;-) trzeba patrzeć na stężenie ekstraktu ;-) Ja wyszukłam moim zdaniem najlepszą w dobrej cenie na allegro z firmy Bocabotanica.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości