+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Temat: Piperyna?

Matyldata
    Guest

Piperyna?

witam was wszystkich !
    Piszę bo oczywiście mam problem z nadmiernymi kg. Nie jest ich bardzo dużo, ale chciałabym troszkę schudnąć. Ostatnio czytałam na temat piperyny - niby cudo w walce z nadwagą. Nie wiem czy już ktoś tutaj pytał o to , ale czy ktoś z Was stosował? Jest bardzo wiele chwalebnych artykułów na ten temat. Zanim się zdecyduje wolałabym poznać opinię kogoś z Was kto to stosował, są jakieś efekty? Pozdrawiam.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    tez kiedys widzialam jakis artykul o tej piperynie , ze niby ma pomoc podkrecic metabolizm , pomoc w spalaniu tluszczu , zachamowac podjadanie a na tym chyba najbardziej zalezy osobom odchudzajacym sie ;p jezeli to takie cudo to tez sama bym sprobowala , ciekwe gdzie to mozna dostac i ile kosztuje ;p a probowalas jakies tabletki np z zielona herbata ? niby tez sa dobre.

Mieszka w
    Lublin
    hej dziewczyny! ja też słyszałam o piperynie i nawet miałam z nią styczność.co prawda nie ja ją zażywałam tylko mama mojego chłopaka ale w jej imieniu moge polecić pozbyła się tłuszczyku a była z niej okazała pani a jak zaczeła brać ten specyfik to zmiana była znaczna w krótkim czasie. jutro będę się z nią widzieć więc wypytam ją jak to dokładnie wyglądało i Wam napisze

Matyldata
    Guest
    kajadyb - serio ? Kurcze , skoro mówisz , że to tak działa... Jakbyś się czegoś dowiedziała, byłoby super ! Lepiej zawsze mieć potwierdzone info no i jak się na własne oczy zobaczyło efekty. Najpierw chce się pozbyć trochę tłuszczu , a potem mam plan zbudować troszkę rzeźbę. Marzy mi się taki lekki kaloryferek na brzuchu... No i nie ukrywam, że także zależy mi na czasie .

Mieszka w
    Lublin
    teściówa mówiła że tak schudła bo ta cała piperyna chyba podnosi wydolność czy jakoś tak więc jak zamierzasz sie ruszyc to w sam raz dla ciebie a właśnie jak zaczniesz sie ruszac i czymś wspomagać to zawsze lepsiejsze efekty bedziesz miała a przypomniało mi sie jeszcze że mówiła że ta piperynka to tak działa że soki w żołądku się szybciej produkują. czyli że chyba trawisz wszystko szybciej, nie?

drzuo
    Guest
    idźcie i troche pobiegajcie lenie a nie liczcie na cuda dzieki tableteczkom! fitness sport usmiech moc !!! ja schudlem bo duzo cwiczylem i teraz mam spoko cialo ! abs , 6weidera , troche fitnessu i lecicie ! dacie rade

Matyldata
    Guest
    Właśnie takie coś najbardziej by mi się przydało ! najpierw eliminacja tłuszczu, potem budowa mięśni , żeby ciało zostało jędrne . drzuo dzięki dzięki - ale ja zamierzam się ruszać potrzebuje tylko czegoś co mi pomoże w tej mojej fitnessowej przygodzie , skoro istnieją takie specyfiki , to dlaczego miałabym nie skorzystać :P

Matyldata
    Guest
    To teraz pytanie najważniejsze - które tabletki wybrać? Jakieś z apteki czy z internetu ?

dżasmin
    Guest

Cytat Napisał Matyldata Zobacz post
    To teraz pytanie najważniejsze - które tabletki wybrać? Jakieś z apteki czy z internetu ?
    w aptece pewnie znajdziesz to samo co jest w internecie i do tego w tym drugim po niższej cenie. w aptekach czasem mają niezłą przebitkę. a w necie też musisz uważac. napewno nie kupuj tabletek z chińskich stron i o jakimś dziwnym składzie który nawet nie jest przetłumaczony juz nie mówiąc że na polski ale nawet na angielski. dowiedz się najpierw czy ktoś je zażywał, czy miał jakieś skutki uboczne i czy pomogły. bo kase wydac łatwo ale dobrze jak się zwróci

Matyldata
    Guest
    Piperine Forte? Wszędzie o tym piszą, cena taka sobie, ale chyba spróbuję.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości