+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Temat: Piperyna?

pszczółka
    Guest
    koniecznie musisz się potem podzielić wrażeniami !! jestem strasznie ciekawa - chyba nie tylko ja

mejash
    Guest
    a nie pomyślałyście żeby przypadkiem ograniczyć tylko spożywanie tłuszczów , oczywiście słodyczy , zero fast foodów , jeść więcej owoców , pić zieloną i czerwoną herbate , zero soli ? do tego oczywiście dużo się ruszać ! i schudniecie w mig i się ładna sylwetka wam ukształtuje.. a nie faszerować się jakimiś prochami i sobie niszczyć żołądek i wątrobe i tak wam to nic nie da......

pszczółka
    Guest
    jakbyś wcześnie zapoznał się którymś z artykułów czy nawet ze stroną producenta, to byś zobaczył, że te tabletki są naturalne i kompletnie nie szkodliwe dla zdrowia. I przy stosowaniu w międzyczasie masz przerwe... także wszystko jest bezpieczne . Chcemy, to będziemy brać proste, na pewno nie zaszkodzi a jak pomoże to super ekstra

Joleenene
    Guest
    Cześć. Powiem coś od siebie. Schudłam już 10 kg dzięki diecie i zdrowym ćwiczeniom i teraz potrzebuje czegoś co pomoże mi to wszystko podtrzymać , chodzi o podkręcenie metabolizmu i jeżeli zadziała także na budowę mięśni to się nie obrażę :P. Ja także słyszałam o tym pieprzu i także chętnie dowiem się czy to działa , zachęca mnie to , że jest naturalne i niby nie daje efektu placebo. Także będę zaglądać i czytać relację dziewczyny .

PanZyciaiSmierci
    Guest
    Co wy gadacie ! ? TABLETKI ? Sama chemia!! LUDZIE nie trujcie się jakimiś chemikaliami. TRZEBA SIĘ POCIĆ jeśli chce się chce być chudym a nie iść na łatwiznę

Matyldata
    Guest
    Mam paczuszke! Cieszę się, że już mogę zacząć kurację ! Na pewno dam znać jak to wszystko przebiega Już widzę siebie w sierpniu w bikini i esktra ciałem

pszczółka
    Guest
    jestem tak bardzo niecierpliwa , że nie nie potrafię czekać aż Matyldzia da nam recenzje ;p ja też zamawiam... a co na pewno nie zaszkodzi

Joleenene
    Guest
    Dziewczyny jesteście szalone Kurcze, może i ja się w takim razie skuszę

kmka13
    Guest
    Dobrze dziewczyny, że zamowiłyście ;] , mi te tabletki pomogły w chudnieciu . Miałam 15 kg balastu na sobie na szczęście trafiłam na piperine i poszło. Kiedys wujek coś mówil , że ciotka lyka jakies tabletki na odchudzanie .. z pieprzem ! tak mnie to zainteresowało, ze musialam poczytac o tym w internecie! zamowilam , przyszlo , bralam, do tego ćwiczylam , zdrowo sie odzywialam i schudlam , super jest trafic na cos takiego. Zniknely wzdecia , zmniejszyła sie skórka pomaranczowa... jestem mega zadowolona

Joleenene
    Guest
    doba zamówiłam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości