+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Dębica
    Cytat Napisał orsedis Zobacz post
    Hej a co sądzicie o diecie kukurydzianej? Słyszałam , ze w chodzi na rynek wielkimi krokami. W przeciwieństwie do innych diet nie liczą się kalorie, a składniki jakie spożywamy. Jest to dieta, która wymaga aktywności: codziennych treningów oraz ciągłych spacerów. Jest polecana osobom, którym brakuje ruchu, a także mającym problemy z koncentracją. Sama kukurydza zawiera sporo węglowodanów, przez co jest niezwykle pożywna. Zawiera także białko. wypożyczalnia samochodów Dębica Poza tym znajdują się w niej witaminy A, C i z grupy B, a także magnez, potas, fosfor i cynk.
    Ja osobiście radziłabym Ci zastosować dietę 1000-1200 kcal + ćwiczenia. Dieta kukurydziana jest bez sensu, bo nie dostarcza wszystkich składników odżywczych organizmowi.

Mieszka w
    Kraków
    Cytat Napisał hinoutorn Zobacz post
    Ja osobiście radziłabym Ci zastosować dietę 1000-1200 kcal + ćwiczenia. Gdzie szukać księgowej Dieta kukurydziana jest bez sensu, bo nie dostarcza wszystkich składników odżywczych organizmowi.
    Po cześci się z tobą zgodze, bo rzeczywiście nie dostarcza i trochę przy tym niszczy organizm, ale za to efekty są naprawdę szybkie i warto troszkę przecierpieć organizm, który i tak wróci do normy

Mieszka w
    Przemyśl
    Cytat Napisał ononsi Zobacz post
    przy tym niszczy organizm, ale za to efekty są naprawdę szybkie i warto troszkę przecierpieć organizm,księgowa Przemyśl który i tak wróci do normy
    To prawda, ALE! trzeba pamiętać, że ta dieta nie może trwać dłużej niż tydzień! A także trzeb apilnować, by raz dziennie, między obiadem i kolacją, wykonać dowolny trening: tańca, walk siłowych lub na siłowni. Cały dzień poruszamy się pieszo!

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar risto
    Mieszka w
    Rzeszów
    Ale czemu nie może trwać dłużej niż tydzień? Jest aż tak wyniszczająca organizm? księgowa Rzeszów
    Ostatnio edytowane przez risto ; 28-02-17 o 11:53
    Verba volant, scripta manent. (łac.)

Mieszka w
    http://praca-księgowa.pl
    Cytat Napisał risto Zobacz post
    Ale czemu nie może trwać dłużej niż tydzień? Jest aż tak wyniszczająca organizm? praca księgowa
    Jest wyniszczająca i to tak konkretnie. Nie warto ryzykować.
    Od wielu lat pracuję jako księgowa praca. http://praca-księgowa.pl

Mieszka w
    Wałbrzych
    Cytat Napisał ririm Zobacz post
    Jest wyniszczająca i to tak konkretnie. Nie warto ryzykować. księgowa Wałbrzych
    Ale co dokładnie robi, ze tak wyniszcza?

Mieszka w
    Kraków
    O tak, ja jestem ofiarą niskiej zawartości środka w środku :P przez własną ślepote i nieuwage tak się dałam urządzić, później miałam opory też przed pipą ale okazało się, że moja koleżanka ją zamówiła i było u niej widać postepy księgowa Kraków w zrzucaniu wagi i normalne samopoczucie (wcześniej byłam świadkiem jak przy niektórych środkach był spadek nastroju bo się było ciągle głodnym np.) no i pozazdrościłam przełamałam się i uważam tą decyzję za słuszną

Mieszka w
    Kraków
    Haha, kurkuma nieeee. Ona owszem jest dobra ale z odchudzaniem niewiele ma wspólnego. Bardziej już pieprz czarny, ona ma w sobie piperynę w otoczce, która na odchudzanie jest bardzo dobra księgowa praca i trąbią o tym od dłuższego czasu już ale stężenie jest niestety małe i jeśli to przyjmować to w jakimś preparacie.

Mieszka w
    Kraków
    Hej a co sądzicie o diecie kukurydzianej? Słyszałam , ze w chodzi na rynek wielkimi krokami. W przeciwieństwie do innych diet nie liczą się kalorie, a składniki jakie spożywamy. Jest to dieta, która wymaga aktywności: codziennych treningów oraz ciągłych spacerów. Jest polecana osobom, którym brakuje ruchu, a także mającym problemy z koncentracją. Sama kukurydza zawiera sporo węglowodanów, przez co jest niezwykle pożywna. Zawiera także białko. księgowa praca Poza tym znajdują się w niej witaminy A, C i z grupy B, a także magnez, potas, fosfor i cynk.

Mieszka w
    Tarnów
    Cytat Napisał lastu Zobacz post
    Hej a co sądzicie o diecie kukurydzianej? Słyszałam , ze w chodzi na rynek wielkimi krokami. W przeciwieństwie do innych diet nie liczą się kalorie, a składniki jakie spożywamy. Jest to dieta, która wymaga aktywności: codziennych treningów oraz ciągłych spacerów. Jest polecana osobom, którym brakuje ruchu, a także mającym problemy z koncentracją. Sama kukurydza zawiera sporo węglowodanów, przez co jest niezwykle pożywna. Zawiera także białko. księgowa praca Poza tym znajdują się w niej witaminy A, C i z grupy B, a także magnez, potas, fosfor i cynk.
    Ja osobiście radziłabym Ci zastosować dietę 1000-1200 kcal + ćwiczenia. Dieta kukurydziana jest bez sensu, bo nie dostarcza wszystkich składników odżywczych organizmowi.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości