+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Od siebie dorzucił bym trochę Natury w postaci ziół
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-09-18 o 20:45

Nie zarejestrowany
    Guest

suplement

Cytat Napisał kruśka Zobacz post
    Dziewczęta, od dłuższego czasu żywię się zdrowo. Warzywa, owoce, dużo strączkowych kapustnych. Niemal wykluczyłam mięso. I wiadomo, żarcie zdrowo nie zawsze odchudza a z racji że raczej wcześniej nie jadłam fast foodów to nie stało się tak że nagle zaczęłam chudnąć tylko trzymam wagę...niestety nie małą. Co dodać do diety lub co zabrać (choć wolałabym tego nie robić bo i tak zrezygnowałam z większości tuczących rzeczy), żeby chudnąć?
    Ja polecam ten naturalny i skuteczny suplement
    Piperinox
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-10-18 o 20:38

Alicja 48
    Guest
    W moim przypadku gdyby nie Foreveerslim to na pewno nie udało by mi sie pozbyć 13 kilogramów nadwagi. A tak jest po prostu sukces.

DOMOWNIK FORUM Avatar marokosklep.com
    Mieszka w
    Suchy Las k. Poznania
    Polecam mieszankę "Zrzuć wagę", która zawiera perz, trawę cytrynową, szałwię, werbenę, a także liście gorzkiej pomarańczy. Zastosowane w niej zioła pochodzą z uprawy biologicznej, z ogrodów Jardin de Jacky (w Maroku). Wspomagają utrzymanie prawidłowej masy ciała i zapewniają uczucie lekkości.

morela
    Guest
    SUPER! Owoce są znakomitym rozwiązaniem jeśli chodzi o utrzymywanie zdrowej diety. Nie bez powodu prowadzona jest akcja 5 porcji owoców dziennie. Ja zawsze zaopatruję się w Owoce Warszawa i już od dłuższego czasu nie mam żadnych niedoborów.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk
    Polecam CBD na trzymanie diety. A raczej nie podjadanie. znajoma z USA mi poleciła bo tam jest to znane. W Polsce kupiłem od Hempley i po 3 dniach było spoko ale po tygodniu lepiej spałem i wgl nie podjadałem.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-10-19 o 17:42

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości