+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk

Czy mogę dochodzić swoich praw?

Dzień dobry,
    28 czerwca miałam (wydawało mi się, że rutynowy) zabieg usunięcia znamienia barwnikowego na piersi. Wszystko poszło fajnie, miałam założone 6 szwów. Przez tydzień codziennie odkażałam Octenisteptem i zaklejałam ranę. Po tygodniu, czyli 5 lipca poszłam na ściągnięcie szwów. Pani doktor uznała że wszystko ładnie się goi , zdjęła szwy i kazała pokazać się gdyby coś się działo. Niestety, problemy zaczęły się juz wieczorem. Zauważyłam, że rana ta rozeszła mi się na 2 cm. Poszłam spać (uznałam że nie ma co siać paniki w nocy) rano od razu poszłam do tej przychodni, żeby lekarz mi to obadał. Niestety, Pani która wykonywała mi zabieg nie było tego dnia w placówce, ale przyjął mnie inny lekarz. Założył steri stripy i kazał pokazać się albo jemu w poniedziałek ( czyli jutro) albo Pani doktor która zabieg wykonywała we wtroek(pojutrze). Jednak nie dałam rady doczekać, ponieważ w zeszły piątek (10 lipca) mój stan się pogorszył. Od rana czułam się bardzo źle, moja pierś była napuchnięta, z rany cały czas mi się sączyła krew i chłonka, oraz miałam stan podgorączkowy (nie jakiś duży ale jednak był) W takim razie po raz kolejny skierowałam swoje kroki do rzekomej przychodni, mówiąc Pani rejestratorce to co wyżej juz napisałam. Pani powiedziała, że chirurg niestety dziś nie przyjmuje w ich placówce, ale żebym przyszła za 2 godziny, będzie ortopeda, będzie pielęgniarka w zabiegowym i że oni się mną zajmą. Poszłam ZNOWU tego samego dnia, w godzinach pracy ortopedy, jednak pielęgniarka stwierdziła że ona nie jest lekarzem żeby się mną zająć, natomiast lekarz powiedział że on się zajmie ręką nogą ale nie piersią. (pragnę wspomnieć że nie chciałam szycia czy czegokolwiek, lecz spojrzenia na ranę i ewentualnego leczenia zachowawczego) Zadzwoniłam do innej przychodni, gdzie mam lekarza ogólnego, jednak niestety, nie dałam rady się zapisać. Koniec końców pojechałam do szpitala na SOR. Na samym początku padło podejrzenie ropnia w piersi, jednak na szczęście USG to wykluczyło. Mam stan zapalny w piersi na co dostałam antybiotyk.
    Rana jest otwarta, sączy mi się z niej krew i chłonka cały czas. Mam zamiar przemęczyć się do wtorku, gdy będzie lekarka która wykonywała mi zabieg. Na pewno zostanie mi brzydka blizna i na pewno to leczenie znacznie mi się wydłuży. Czy mogę dochodzić w takim wypadku swoich praw od przychodni za nieudzielenie mi pomocy? Czy od lekarza za złą ocenę stanu zdrowia? Nie lubię się wykłócać z ludźmi ale ten nie lubię taki spycholandii jaką ta placówka reprezentowała w piątek
    Ostatnio edytowane przez Lusia ; 10-07-16 o 13:10

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Udaj się do prawnika
    Problemy zdrowotne przez nadwagę? Pomoc na http://tabletkinaodchudzanie.co
    Ostatnio edytowane przez eria ; 11-05-17 o 20:46

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości