+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa

Przeszczep włosów

Czy pojawiają się tu jacyś panowie, czy to forum tylko dla kobiet? Mam problem. Nie skończyłem nawet 35 lat, a na mojej głowie pojawiły się zakola i, no cóż łysieję. To jest mój wielki kompleks i zdecydowałem się na przeszczep włosów. Proszę nie komentować tej decyzji i powstrzymać się od głupich uwag. Chodzi mi o radę, jaką metodę wybrać. FUT czy FUE? (tutaj porównanie dla niewtajemniczonych http://stw24.pl/metody-fut-i-fue-w-transplantacji-wlosow-czym-sie-roznia/) Która lepsza? Może jakieś doświadczenia? Wciąż nie mogę się zdecydować.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-07-16 o 08:32

Beata890
    Guest
    Mój mąż też zaczął wcześnie łysieć bo niedługo po 30tsce. Jego bracia mają przez cały czas a ojciec do późnej starości w miarę gęste włosy a na niego tak niefortunnie padło. W każdym razie jest już jakiś czas po przeszczepie a jeżeli chodzi o metodę stanęło na SAFER. Wybrał taką bo wyczytaliśmy że wcale nie uszkadza struktury włosa i daje najlepsze efekty. Nie żałujemy bo są one bardzo zadowalające i mąż wreszcie czuje się ze sobą lepiej. Cały zabieg nie trwa długo i dostaje się tylko lokalne znieczulenie a jeżeli chodzi o jakieś ślady to nie ma żadnych blizn. No i też trafiliśmy do bardzo dobrej kliniki doktora Zawodnego w Szczecinie gdzie miał przez cały czas profesjonalną opieką i nie można było na nic narzekać. Przeszczep to nie żaden wstyd i nie masz się czym przejmować.

Mędrzec
    Guest

Nie rozśmieszajcie

Ah te sponsorowane posty... Wystarczy wejść na pierwsze z brzega forum o tej tematyce, aby dowiedzieć się że safer jest niebezpieczny.
    W ogóle w Polsce nie robi się przeszczepów, no chyba że ktoś jest masochistą - zniszczony donor, blizny, słaba gęstość i nieodpowiednie sadzenie, to cechy Polskich "specjalistów"

Obecnie najlepiej taki zabieg wykonać w Turcji, ze względu na stosunek jakości do ceny.

Grzesiek02
    Guest

Mikropigmentacja skóry głowy

Mikropigmentacja skóry głowy to w tej chwili najlepsza, najbardziej naturalna, nieinwazyjna metoda maskowania łysej lub łysiejącej głowy. Zamiast łysej głowy, masz fryzurę jakbyś ostrzygł włosy na krótko. Efekt do złudzenia przypomina mieszki włosowe. Sam zrobiłem i jestem absolutnie zachwycony efektem. Polecam w Warszawie gabinet medycyny estetycznej mikromania.com.pl

Nie zarejestrowany
    Guest

profesjonalny tatuaż skóry głowy

mikropigmentacja skóry głowy to świetne rozwiązanie na łysienie i rzadkie włosy. długi czas miałem ten problem, aż znajomy polecił mi świetnego specjalistę rafała z mikrohaar w poznaniu. po zabiegu w końcu odzyskałem swoją dawną pewność siebie i dobre samopoczucie.

Nie zarejestrowany
    Guest

Turcja

Co do Turcji to odbyłem tam przeszczep włosów. Zgłosiłem się do Poznańskiej firmy fly medica, która zajmuje się organizowaniem przeszczepów włosów w renomowanych klinikach Tureckich. Polecam ich wam, jeżeli zależy wam na gwarancji jakości.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    No nie wiem czy dobrym rozwiazniem jest zapisywanie się na zabieg do kliniki w Turcji. Zabieg sam w sobie nie jest niebezpieczny i jest stosunkowo mało inwazyny na tle innych zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej O ile jest wykonywany przez osobę z doświadczeniem i wiedzą. Poza tym jeśli efekty nie będą takie jak Wam obiecali to zawsze możecie się zgłosić z reklamacją. A w Turcji takiej reklamacji nie zgłosicie....

W Polsce zabiegi takie przeprowadzane są na przyklad w Bonadea w Krakowie. Jest to jedna z lepszych klinik przeszczepiających włosy w Polsce.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-04-19 o 20:54

piotras56
    Guest

.

Ja chcę się udać na przeszczep włosów, mam z tym problem od kilku lat i postanowiłem walczyć. Wybrałem już gdzie pójdę, do Dr Osuch Clinic w Warszawie. Mają dobre opinie na temat tego zabiegu, a zależy mi na dobrych efektach. Już nie mogę się doczekać.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości