+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Białystok
    Szampon Revitax też dobrze działa na łupież.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja korzystam z całej serii atoperal, bo mam ogólnie skórę z tendencją do przesuszania. W tej serii jest też szampon, który pomógł mi poradzić sobie z łupieżem.

hej

DOMOWNIK FORUM Avatar marokosklep.com
    Mieszka w
    Suchy Las k. Poznania
    Właściwości przeciwpłupieżowe posiada tymianek, który działa grzybobójczo i przeciwzapalnie. Jest on jednym ze składników szamponu ziołowego Beaute Marrakech, który zawiera także rozmaryn i szałwię. W jego składzie nie znajdziemy sztucznych substancji zapachowych, barwników, SLES, ani SLS.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Łódź
    O jejku.. też długo męczyłam się z łupieżem. Dopóty nie trafiłam na szampon Capilarte zwalczający łupież. Genialny produkt, który w szybkim tempie pozwala pozbyć się uporczywego problemu i wstydu na ulicy. Także z całego serca polecam, bo wiem jak ten problem oddziałuje na człowieka :/

Wszystko zależy od rodzaju łupieżu. Ogólnie wychodzę z założenia, że zawsze warto spotkać się z dermatologiem albo trychologiem. Na mnie wiele rzeczy nie działało - szampony apteczne, drogeryjne, kuracje etc. Ostatnio najlepiej sprawdza się mydło dziegciowe ale myślę, że większa zasługa tkwi w płukance octowej, która walczy z zakamienioną wodą. To, jaką wodę macie w domu też jest bardzo ważne. Skóra głowy bardzo łatwo się wysusza, a łuszczenie nie musi być oznaką łupieżu powodowanego drożdżakami.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Czasami jeśli nie radzimy sobie z łupieżem oraz jesli standardowe kosmetyki nie pomagają, dobrze wybrać sie do lekarza. Łupieży jest bardzo dużo bo jest łupiez łojotokowy i łupież niełojotokowy.W przypadku każdego leczenie powinno być inne oraz dobry dermatolog będzie w stanie doradzić nam odpowiednie środki, które powinny pomóc.

Z domowych sposobow dobre dzialanie mają

Tymianek - dobrze jest robić sobie z niego napary
    Maseczka z oliwy z oliwek
    Jak również delikatne szampony dla dzieci

http://czytelnia.cefarm24.pl/zdrowie...e-z-nim-radzic Więcej jest opisane tutaj
    Ostatnio edytowane przez telika ; 08-05-19 o 08:37

Polaaa
    Guest

Masveri

Polecam dla panów szampon Masveri. Likwiduje łupież i nie przetłuszcza włosów.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości