+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Temat: Largomass

Mojtok
    Guest
    Ja mam jak najlepsze zdanie na temat Largomass. Stosowałem go przez 3 miesiace i to właśnie dzieki tym tabletkom w końcu mam sylwetkę o jakiej marzyłem i o jaką walczyłam od trzech lat na siłowni

Mateusz G
    Guest
    Ja dopiero co kupiłem na largomass.pl Nie ukrywam, ze jestem bardzo ciekawy jaki będzie efekt u mnie. Bo same ćwiczenia od roku jeszcze nie przyniosły zadowalahjących mnie efektów

Urszula 22
    Guest
    Moim zdaniem to obecnie jeden z najlepszych środków wspomagających zbudowanie odpowiedniej budowy masy mięśniowej. Ja w każdym razie jestem z Largomass bardzo zadowolony

Mirosław G
    Guest
    Cytat Napisał Urszula 22 Zobacz post
    Moim zdaniem to obecnie jeden z najlepszych środków wspomagających zbudowanie odpowiedniej budowy masy mięśniowej. Ja w każdym razie jestem z Largomass bardzo zadowolony
    A ty on czy ona?

Urszula 22
    Guest
    Cytat Napisał Mirosław G
    A ty on czy ona?
    A masz z tym jakiś problem? Jak taki dociekliwy to w trakcie zmian...

Karol 33
    Guest
    Moim zdaniem Largomass to jeden z najlepszych środków na odbudowę masy mieśniowej jaki stosowałem. Jako jedyny spełnił moje oczekiwania

Mufinek
    Guest
    Czy po 3 miesiącach stosowania Largomass trzeba robić jakąś przerwę?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Radom
    Nie ma tam żadnych wartościowych składników więc więc dziwią mnie opinie o tym że to najlepszy środek na masę. Pachnie zwykłą reklamą i tyle!

Wiktor J
    Guest
    Ja też stosowałem Largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać. W końcu sukces.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości