+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 123

Temat: Largomass

Byczyłop
    Guest
    Całkowicie sie zgadzam z opiniami co do Largomass. Również uważam, ze nie ma lepszego środka wspomagającego w przypadku ćwiczeń.

Teodor
    Guest
    Ja zgadzam się całkowicie z opinią o Largomass. Stosowałem go przez 3 miesiące i moim zdaniem w tym czasie uzyskałem lepszy wynik niz przez ostatni rok

Macin M
    Guest
    Ja akurat jestem bardzo zadowolony z efektu jki udało mi się uzyskać po zastosowaniu largomass. W końcu moje wysiłki związane z ćwiczeniami okazały się sukcesem

Łukasz 19
    Guest
    Moim zdaniem Largomass to jeden z najle[pszych tego rodzaju suplementów jakie są obecnie sprzedawane. U mnie pierwsze pozytywne wyniki były już widoczne po miesiącu stopsowania

Marek K
    Guest
    Ja też stosowałem Largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać. W końcu moja sylwetka jest taka jak powinna być. Nie abym wpadał w narcyzm, ale po prostu osiągnąłem to o co mi chodziło .

Paweł H
    Guest
    Moim zdaniem to jeden z najlepszych tego rodzaju środkóœ wspomagających budowę masy mięśniowej. Ja w każdym razie z efektów jakie udało mi się uzyskac po 3 miesiącach jestem bardzo zadowolony

Tadeusz 21
    Guest

Largomass

Moim zdaniem warto stosować Largomass o ile faktycznie ćwiczysz na siłowni. Ja po trzech miesiącach, ale przy zwiększonej intensywności ćwiczeń w końcu uzyskałem taką sylwetkę o jaką mi chodziło

Sebastian B
    Guest
    Moim zdaniem zastosowanie largomass przy ćwiczeniach jest jednym z najlepszych możliwych rozwiązań, właśnie dzxięki temu środkowi w 3 miesiące uzyskałem taką sylwetkę o jaką mi chodziło

Sylwerter Y
    Guest
    Dołączam się do opinii o Largomass. Stosowałem go przez 3 miesiące i jestem bardzo zadowolony z uzyskanego efektu. W końcu mam sylwetkę o jaką mi chodziło i ze względu na którą tak ostro ćwiczyłem

Łukasz A
    Guest

Largomass

Ja jestem zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnąć po zastosowaniu Largomass. 3 miesiace czasu i w końcu mam odpowiednią sylwetkę

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości