+ Odpowiedz na ten temat
Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 112

Temat: Largomass

Piotr 22
    Guest
    Ja też zdecydowałem się na zastosowanie Largomass. Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wspomagających budowę masy mięśniowej jakie można obecnie stosować

Banned
    serio on jest super
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-07-17 o 08:26 Powód: spam

Wojtek K
    Guest
    Ja też zdecydowąłem się na zastosowanie Largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać. W końcu mam sześciopak

Jan G
    Guest
    Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wspomagających budowę masy mięśniowej.

Domino 22
    Guest
    Jak dla mnie Largomass to jeden z najlepszych środków wspomagających jeżeli chodzi o budowę masy mięśniowej

Michał R
    Guest
    Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wspomagających budowę masy mięśniowej. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskac.

Karol T
    Guest
    Ja tez zdecydowąłem się na zastosowanie largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi sie uzyskać. W końcu mam odpowiednio zbudowany sześciopak

Ryszard IU
    Guest
    Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych środków tego rodzaju jakie są w ogóle dostępne

Bartek
    Guest
    A czy jakbym zwiększył dawkę do 3 tabletek dziennie to wynik będzie lepszy? Bo zależy mi na czasie?

Darek J
    Guest
    Ja też jestem zadowolony z efektu jaki udało mi sie osiągnąc po zastosowaniu Largomass. W końcu sukces i mam sześciopak dokładnie taki o jaki mi chodziło

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości