+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 112

Temat: Largomass

Dariusz H
    Guest
    Ja też zdecydowałem się na zastosowanie Largomass. I jak dla mnie to był to jak najlepszy wybór

Zenon L
    Guest
    Cytat Napisał Bartosz H Zobacz post
    Zastanawiam się nad tym, aby do ćwiczeń "dołożyć" Largomass. Czy uważacie, ze warto wprowadzić suplementację do ćwiczeń...
    Moim zdaniem warto. U mnie znacznie poprawiła się sylwetka, a też stosowałem Largomass jako moim zdaniem najlepszy suplement wspomagający budowę masy mięśniowej. Nie mniej zrobisz jak będziesz uważać za stosowane.

Szymon B
    Guest
    Ja z efektu jaki osiągnąłem przy zastosowaniou Largomass jestem bardzo zadowolony. W końcu moje mięśnie nabrały odpowiedniego kształtu i twardosci

Andrze T
    Guest
    Ja z efektu jaki uzyskałem po zastosowaniu Largomass jestem bardzo zadowolony W końcu sukces i mam odpowiednią budowę sylwetki

Darek G
    Guest
    Ja też zdecydowałem się na Largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać. W końcu sukces i moja masa mięśniowa wzrosła oraz nabrała odpowiedniego kształtu

Jubilay Z
    Guest
    Ja stosowałem largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnąć. W końcu mam odpowiednio ukształtowany sześciopak

Mateusz 19
    Guest
    Ja też zdecydowałem się na zastosowanie Largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu tych tabletek. W końcu mabrałem masy... takiej dobrej mieśniowej i ukształtowałem swoja sylwetkę

Gnom
    Guest
    Ja jak na razie a biorę Largomass od miesiąca jestem zadowolony z efektów jakie daje jego zastosowanie. W końcu zaczyna bytc widac u mnie umięśnienie klatki

Robert 22
    Guest
    Ja akurat jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnąć

Mikołaj 22
    Guest
    A czy largomass można łączyć z innymi suplementami?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości