+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 161

Temat: Largomass

Tadeusz Q2
    Guest
    Ja akurat z tego jakie efekt dało zastosowanie largomass jestem bardzo zadowolony. W końcu widać efekt ćwiczeń jaki udało mi się uzyskać. W końcu jestem naprawdę zadowolony z sylwetki

Tygrys
    Guest
    Moim zdaniem suplementacja w przypadku intensywnych ćwiczeń jest bardzo ważna, Stosowałem Largomass bo uwążam, ze to jeden z najlepszych tego typu suplementów.

Mateusz 23
    Guest
    ja jestem bardzo zadowolony z efektu jaki uzyskałem po zastosowaniu largomass. Owszem wysiłek był intensywny przy ćwiczenaich, ale jednak tabsy też moicno pomogły

Ornitolog Sęp
    Guest

Largomass

Moim zdaniem wystarczy o Largomass poczytać na stronie czystytestosteron i każdy sam podejmie decyzję
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-02-17 o 10:03

Mikuś
    Guest
    Ja jestem zadowolony z efektu jaki udało mi sie zastosować Largomass. Pomimo, że biorę go dopiero po 2 miesiacach

Kumaty
    Guest
    Moim zdaniem warto zastosować Largomass jeżeli ćwiczysz na siłowni i celem tych ćwiczęń jest odpowiednie zbudowanie i ukształtowanie mięśni

Mateusz GR-V
    Guest
    Moim zdaniem akurat wybór Largomass jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem jeżeli chodzi o walkę o lepszą budowę masy mięśniowej

Zenek J
    Guest

Largomass

Ja też stosowałem Largomass io jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać. W końcu sukce jeżeli chodzi o poprawne ukształtowanie mięśni

Mirosław W
    Guest
    Sam też stosowałem LArgoamss i jesterm bardzo zadowolony. W końcu sukces bo w końcu widać efekt ćwiczeń

Jurek 23
    Guest
    Ja akurat stosowałem largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać. W końcu moje wysiłki na siło wni zakończyły się sukcesem

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości