+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Ginekomastia

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Namysłów

Ginekomastia

Witam. Mam 22 lata . Studiuje . Staram się dobrze odżywiać.. ale od pewnego czasu (8-9 )lat mam problem .. a mianowicie duże męskie piersi tzw ginekomastia. W wieku 14-16 żle się odzywiałem.. mało się ruszałem i zrobiłem się kulka ( nadwaga !). Zaczęło mi to przeszkadzać wiec zapisałem się na siłownie , biegałem grałem w piłkę itp.. szybko zszedłem z wagi ale został ten problem - męskie piersi. Jestem w wieku że facet chce dobrze wyglądać pokazać się .. a ja wstydzę się wyjść na basen. 3 lata temu byłem u lekarza u pani doktor. Zniechęciła mnie troszke .. dlaczego ? to proste . 3 wizyty - 300 zł i za każdym razem nowe płatne badania. kazała mi zrobić badania na hormon , kortyzol , estrogen .Zrobiłem -wszystko w normie. Nie chciałem iść 4 raz bo znowu wymyśli jakieś badanie i 100 zł za nic zapłace. Postanowiłem sprawy wziąść w swoje ręce. zrobiłem prześwietlenie sutka. wszystko ok żadnych zaburzeń. więc w czym w problem ? chodzę na siłownie , biegam gram w piłkę ... . Zauważyłem że mięśnie klatki piersiowej się pojawiają ale nie znika mój wieczny problem.. Czy jest jest jakaś dieta lub lek co pomoże mi zlikwidować ten problem ? Dziękuje i Pozdrawiam
    .Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0249.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	74.8 KB
ID:	371Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0252.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	77.5 KB
ID:	372Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0251.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	74.3 KB
ID:	373

Kamil282
    Guest
    Z lekami nie miałem doświadczenia, bo lekarz zakwalifikował mnie od razu do zabiegu. Nie ma się co bać, szybko i po krzyku, a komfort życia od razu inny. Polecam konsultacje u chirurga plastyka w szpitalu Lux Med na Puławskiej w Warszawie, mi tam pomogli

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar zelazny
    Mieszka w
    Tu i tam
    O ile w plastyce brzucha cennik jest stały, tak tutaj z tego co widać zmienny, bo ginekomastia jest różna.

Moze być gruczołowa (wycina się sam gruczoł), tłuszczowa czyli w sumie to lipomastia (wtedy liposukcja), lub mieszana (usunięcie gruczołu + liposukcja), no i czasem usuwa się skórę dodatkowo. Ja mam mieszaną.

Mam mieć reoperacje, gdyż, miałem już usuwaną ginekomastię, ale chirurg ogólny usunął za mało gruczołu i tłuszczyk też zostawił (chociaż z tego co czytałem niektórzy go wycinają). Tutaj doktor na podstawie zdjęć , które wysłałem na e-maila zalecił: liposukcję, wycięcie gruczołu oraz usunięcie obwisłej skóry, stąd może taka cena. W końcu jest "pełen pakiet".

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości