+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
    Nie zarejestrowany
    Guest

ibd

lactoral IBD stosuje juz od kilkumiesiecy z powodu podejrzenia wzjg... meczyly mnie bardzo bole brzucha, krwiste i ze sluzem biegunki, wzdecia a czasem znowoz zaparcia... czesto chorowalam i duze stracilam na wadze, lekarz mowi ze jesli to wzjg to kuracja probiotykiem moze wiele pomoc, wzrost ilosci naturalnej mikroflory jelit powoduje spadek ilosci tych zlych bakterii, zmniejszenie stanu zapalnego, poprawe funkcjionowania bariery jelitowej, dzieki czemu meczace objawy choroby jelit uciszaja sie i taki stan remisji trwa dluzszy czas, ja widze ze rzeczywiscie jest duzo, duzo lepiej, juz prawie nie pamietam ze choruje

Nie zarejestrowany
    Guest

swanson

Wydaje mi się, że suplementy firmy Swanson są dużo lepsze dlatego polecam suplementy firmy Swanson

Nie zarejestrowany
    Guest

i co teraz?

Doktor w 2013 roku mówił, iż przyczyną chorób z autoagresji są L-formy bakterii:

https://www.youtube.com/watch?v=hiItE0pX8r4

Dziś w 2017 roku potwierdzają to już liczne uniwrsytety w USA:

http://southernutahlive.com/video/view/New-bacteria-isolated-at-biological-research-lab-at-DSU-reveal-foreign-invaders-2017-03-09

Zatkało kakao?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-06-17 o 10:14

Nie zarejestrowany
    Guest
    Moja siostra też miała podobny problem. Jednak oprócz zalecanego leczenia stosowala wlasna suplementacje, ktora rzeczywiscie pomagala jej przejsc przez te leczenie i wzmancnialo organizm. Naturalne srodki moga pomóc.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-11-17 o 19:19

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja trzymam mikroskopowe zap. jelita pod kontrolą dzięki zażywaniu probiotyków(im więcej szczepów i bakterii tym lepiej) i nalewce orzechowej b/cukru własnej produkcji. mam też zawsze w torebce ziołowy TANNINAL i nifuroksazyd. Nalewkę przygotowuję na przełomie czerwca i lipca, zalewając pokrojone drobno orzechy 1/2 l najtańszej wódki.Choruję od dawna,ale wyniki mam zawsze książkowe choć samopoczucie na ogół pod zdechłym Azorkiem. Dieta w zależności od samopoczucia. Ostatnio rozważam zastosowanie kwasu kaprylowego( dużo dobrego o nim piszą).Zdroweczka zyczę wszystkim "jelitowcom"Jola

Magdalena.magda.madzia
    Guest

Adalimumab?

Adalimumab? Ma potworne działania niepożądane! WTF!? Proszę nie spamować ...

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości