+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Nie zarejestrowany
    Guest

Agresja u dziecka

Witam,jestem mama 4latka ktory uczeszcza do przeczkola niestety odstaje od grupy.Niechce uczeszczac w zajeciach ucieka kiedy pani go wola do wspolnej zabawy potrafi kopnac pania lub wyzwac. Jezeli chodzi o material on wszystko

Nie zarejestrowany
    Guest

Agresja u 4latka

[QUOTE=Nie zarejestrowany;157942]Witam,jestem mama 4latka ktory uczeszcza do przeczkola niestety odstaje od grupy.Niechce uczeszczac w zajeciach ucieka kiedy pani go wola do wspolnej zabawy potrafi kopnac pania lub wyzwac. Jezeli chodzi o material on wszystko wie. W domu jezeli zaczyna sie buntowac,wyzywac stawiam go do konta i daje mu kare. Juz nie mam sil ciagle mowia mi w przeczkolu ze znowu znowu byl agresywny i nie wykonywal polecen. Bardzo prosze o pomoc.

DOMOWNIK FORUM Avatar syluch
    Mieszka w
    Gniezno
    Moim zdaniem warto zacząć od konsultacji psychologicznej.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    warszawa
    Moze jescze dla niego za wczesnie na przedszkole. Nie kazde dziecko od razu przyzwyczaja sie do otoczenia. Potrzeba mu czasu.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Katowice
    metoda kar i nagród

Discovery channel online
    Ostatnio edytowane przez miodowata ; 22-08-18 o 11:19

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Kary i nagrody to najgorszy sposób i początek późniejszych dużo poważniejszych problemów.
    Dziecku należy zmienić dietę, ograniczyć cukier i inne węglowodany takie jak mąka i ziemniaki a zwiększyć spożycie łatwo przyswajalnego
    białka. Do picia najlepsza będzie woda lecznicza szczawa z dużą zawartością litu.
    Do zabawy należy dziecku dawać stare zużyte sprzęty elektrotechniczne, które łatwo rozłozyć na poszczególne elementy np stare komputery bez przewodu z wtyczką.
    Nie należy dziecka przymuszać do porządku i ciągle mu zwracać uwagę. Z biegiem czasu chłopak wciągnie się do świata techniki i tu będzie się czuł i realizował najlepiej.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Koszalin
    Przede wszystkim to trzeba umiec nauczyc dziecko jako rodzic. Jeżeli rodzice nie wbija mu do glowy, ze trzeba umiec sie zachować to nikt mu tego nei przetlumaczy bo mlody bedzie widzial biernosc rodzicow.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości