+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Nie zarejestrowany
    Guest

sposoby na katar

Znacie jakieś sposoby na pozybcie się kataru?? Próbowałam wszelkich domowych typu inhalacje z majerankiem, nacieranie ale żeby to dawało duży efekt to nie powiem :/

Nie zarejestrowany
    Guest

Cool nagrzac sol na patelni wlozyc do skarpet zawinac w recznik na czolo powtorzyc x 3, 4

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Znacie jakieś sposoby na pozybcie się kataru?? Próbowałam wszelkich domowych typu inhalacje z majerankiem, nacieranie ale żeby to dawało duży efekt to nie powiem :/
    doradzam sola gorącą z patelni zawinac w skarpete i ręcznik przykladać kilka razy zawsze goraca sola ile da się wytrzymać lub herbatę z nalewką bursztynową, która powinna być w sklepach zielarskich

Nie zarejestrowany
    Guest

katar

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Każdy reaguje inaczej, więc nie ma uniwersalnej metody. Na mnie najlepiej działają inhalacje z olejku sosnowego (ewent. jodłowego).
    Do miseczki z wrzątkiem wlewam ok. 10 kropli. Najpierw pochylam się nad miseczką i spokojnie oddycham. Potem zatykam jedną dziurkę i robię głęboki wdech drugą dziurką nosa, wydech ustami. Potem zmieniam dziurkę "oddechową". I tak trzy razy.

Uwaga. Jeśli masz skłonności do alergii, najpierw spróbuj delikatnie oddychać nad miską i sprawdź, czy to nie powoduje duszności.
    Olejki eteryczne mają silne działanie. Przy głębokim wdechu mam czasami wrażenie, że para "idzie do mózgu"
    Ale dla mnie jest to najskuteczniejszy sposób na udrożnienie nosa i zatok.
    B.

Nie zarejestrowany
    Guest
    dla mnie najskuteczniejszy jest nozitix, inhalacje zawsze mnie męczyły ejszcze, bo o z tego że na chwilę nos odetkany jak zaraz znów to samo, a iel z tym męczenia sie, ten spray jest dosyć tani a działa szybko i długo, nawet w pracy zdarzyło mi się kilka razy go używać, bo niestety szef nie daje zwolnień z powodu kataru

Nie zarejestrowany
    Guest
    czy ten nozitix sprawdzi się u dziecka?? już kilka różnych sprayów przetestowaliśmy ale jakoś słabo z efektem, wszytko spływa albo ma taki rozprysk że cały spray na twarzy zamiast w nosie i weź tu potem przekonaj dziecko zeby jeszcze raz zapsikać

Nie zarejestrowany
    Guest
    Może aparat Sanity Simple Ci podpasuje. Jest w dość niskiej cenie, bo jak ostatnio sprawdzałam to za 100 – 120 zł można go znaleźć. Myśmy właśnie w tym przedziale zamawiali internetowo. Poręczny, lekki, w zestawie jest torba żeby to wszystko sobie wygodnie spakować i schować do szafki, albo zabrać w podróż.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości