+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Nie zarejestrowany
    Guest

hybrydy od em nail

Hej! Postanowiłam zaopatrzyć się w nowe lakiery hybrydowe. Moje obecne są mało trwałe i niespecjalnie mi odpowiadają. Patrzę na lakiery z Em nail- co sądzicie o tej marce? Ceny są na moją kieszeń, na necie czytam przyjazne opinie o ich jakości. A waszym zdaniem? Warto kupić?

adilima
    Guest
    Według mnie warto- mam cały zestaw do robienia hybryd tej marki. Nie przepłaciłam, a komplet zawierał wszystko, co potrzebne do robienia paznokci. Lakiery też są ok- nie rozlewają się na skórki ani nie niszczą paznokci. Standardowo trzymają się ok. 3 tygodni

dajodna
    Guest
    Lubię ich lakiery- są całkiem tanie, a przynajmniej na prawie miesiąc mam spokój z paznokciami i nie muszę się martwić o odpryskujący lakier. Obecnie mam na pazurkach taki z serii Thermo- zmieniający kolor. Już mi się przejadły te smutne szarości i beże

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ta termiczna seria EM-Nail jest moją ulubioną. Używałam jej w wakacje, a teraz zimą przypominają mi o wiośnie, lecie Wybrałam takie żywe jasne kolorki- róż i odcienie żółci. Na paznokciach wygląda to fenomenalnie!

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    gdynia
    Ja żonie zawsze zamawiam ze sklepu biokur. Zadowolona jest z ich produktów, więc może warto zajrzeć na ich stronę.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-04-17 o 09:25

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Dobrą marką w przystępnej cenie jest też claresa - świetne promocje na lakiery hybrydowe i świetna trwałość - u mnie to 2 tygodnie, bo potem nie mogę już patrzeć na odrost. Używam też neonail i indigo. Ale wiele zależy od płytki. Mnie trzyma się aż do ściągnięcia, a mojej teściowej wszystko odpada po kilku dniach. Te same produkty, tak samo paznokcie przygotowane. Dlatego trzeba wszystkiego próbować,, żeby zobaczyć jak się będzie trzymało. Wiele firm ma już termiczne lakiery i uwielbiam ich efekt - ombre bez wysiłku, ale trzeba pazurki zapuścić.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości