+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Nie zarejestrowany
    Guest

co dajecie dzieciom przy przeziębieniu?

syn jakoś nigdy mocno nie chorował, ale odkąd chodzi do przedszkola to jest kosmos, w kółko katar, tydzień w domu tydzień w przedszkolu, niee wiem już jak mu ulżyć jak choruje, smaruję maścią majerankową, próbujemy inahalacji i daję witaminę c, lekarz tez nic innego nie sugeruje i chyba czeka aż samo przejdzie, a w nocy słyszę jak synek chrapie bo ma zatknay nos i od rana marudny

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mogę dobre słowo napisać o naszym aparacie Sanity Simple. Jak na razie pracuje bardzo cicho i co też ważne – szybko. Dziecko nie musi się długo nad aparatem męczyć, żeby dostać odpowiednią dawkę leku. A akurat moje dzieci to za inhalacją jako taką nie przepadają, także na pewno te urządzenie jest w stanie im trochę tutaj ulżyć i ułatwić cały zabieg.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Myślę że mogłabym pochwalić model Sanity Simple i generalnie polską firmę Sanity bo mam od nich też termometr bezdotykowy w domu. Jakościowo rewelacja, korzysta się wygodnie, szybko i bezpiecznie. Na inhalator jest u nich 3 lata gwarancji, więc już jest to dość długi okres, gdzie faktycznie można mieć jako taką pewność, że aparat trochę podziała bez awarii.

mami111
    Guest

efarmaceuta

ja jak mojego syna coś bierze to czytam zawsze opinie i informacje na efarmaceuta.pl wtdy dopiero decyduje się co mu podam. niestety taki urok przedszkoli, że choroby i katar to praktycznie codzienność.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Tarnów
    Dobrze to znam, bo córka poszła niedawno do przedszkola i jest tak samo. Chwilę pochodzi i znowu choroba. Nie wiem, czy jest jakiś sposób, żeby tego uniknąć... Na katar dobra jest woda morska. Na ból gardła z kolei stosuję u córki spray tantumverde.pl.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-05-17 o 08:29

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości