+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Nie zarejestrowany
    Guest

załzawione oczy i katar alergia?

czy take objawy mogą wskazywać na alergię? nigdy wczesniej nie miałem takih objawów, ostatnio więcej biegam a że mieszkam na wsi to drzew nie brakuje, czy to moe być cos na pyłki??

Nie zarejestrowany
    Guest
    tak moga to być objawy alergii, spróbuj brać przez kilka dni hitaxe fast, powinna pomóc, mi zawsze na wiosnę się przydaje bo mam ucuzlenie na pyłki olchy i bez ego ani rusz bo inaczej katar i łzawiące oczy by mi podczas każdego biegania towarzyszyły a biegam codziennie i nie chcę z tego rezygnować przez pyłki

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    czy take objawy mogą wskazywać na alergię? nigdy wczesniej nie miałem takih objawów, ostatnio więcej biegam a że mieszkam na wsi to drzew nie brakuje, czy to moe być cos na pyłki??
    No jasne, że tak Alergie mogę się nawet zmieniać z wiekiem, a jak się zmieni okolicę, to już w ogóle. Jako biegaczka polecam do nosa sól fizjologiczną, a na oczy albo nawilżające krople Starazolinu, a jak już masz je zaczerwienione od alergii, to ten w czerwonym opakowaniu.

margotka
    Guest
    Alergia nie jest związana z wiekiem. Jako dziecko nie miałam żadnych alergii, natomiast teraz widzę jak reaguję na pylenie. Radzę iść zrobić testy i dowiedzieć się dokładnie co Ci jest. Możesz zajrzeć na mapkę pyleń, skoro mówisz o drzewach teraz jest okres pylenia brzozy, mapka - http://www.odetchnijspokojnie.pl/kalendarz-pylen/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-04-17 o 09:02

Nie zarejestrowany
    Guest

alergia

krople do oczu też mogą pomóc na takie dolegliwości, ja sobie przed wyjściem na spacer zakraplam hialeye 0,4 pomaga wlaśnie na takie alergiczne załzawienie, żona się zawsze śmiała że wyglądam jakbym płakał bo wiecznie miałem takie zalzawione oczy ale na szcżescie teraz już mam na to sposób

werkaplm
    Guest

alergia

Ja mam na sierść alergię kocham zwierzątka a tu nie mogę żadnego dotknąć okropne to jest. Wejdź sobie na portal alergia.expert tam jest wszystko bardzo fachowo opisane jeśli chodzi o alergię. Sama wchodzę na ta stronę bardzo często i czytam o tym bo w sumie to jestem alergikiem

tosiartoa
    Guest

alergia

Cytat Napisał werkaplm Zobacz post
    Ja mam na sierść alergię kocham zwierzątka a tu nie mogę żadnego dotknąć okropne to jest. Wejdź sobie na portal alergia.expert tam jest wszystko bardzo fachowo opisane jeśli chodzi o alergię. Sama wchodzę na ta stronę bardzo często i czytam o tym bo w sumie to jestem alergikiem
    U nas na alergię cierpi mama ja z siostrą nie odziedziczyłyśmy jej. Moja mam ogólnie ma bardzo dużą wiedzę na temat alergii przeczytała juz masę książek muszę jej jeszcze pokazać ten portal alergia.expert ja go tak przejrzałam i sporo ciekawych rzeczy już widziałam

kasia7733
    Guest
    Czytałam na Alergia Expert że alergia bardzo często jest mylona z astmą, albo odwrotnie także miałam tez taką sytuację że dziecko miało astmę a lekarz stwierdził alergię także badania wszystko miała robione na alergię a astma się pogłębiała także to nie jest taka prosta sprawa

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości