+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    Nie zarejestrowany
    Guest

Dziwna wydzielina z gardła

Witam, od jakiś pół roku cały czas mam zatkany nos. Jakiś czas temu podczas kąpieli poczułem ciało obce w nosie, "wysmarkalem się" a na chusteczce pojawiła się żółto zielona wydzielina z krwią. Dziś rano sytuacja się powtórzyła. Mama powiedziała ze to pewnie spływa z zatok. Boje się ze to moze mieć jakies poważniejsze podłoże. Mam 18 lat. Pale papierosy od jakiegoś roku, czy to może być tego przyczyna?

Nie zarejestrowany
    Guest

Arrow

To wskazuje na przewlekłe ostre zapalenie zatok. Polecam udać się do laryngologa. U mnie "zabawa" z zatokami trwa odkąd skończyłam 12 lat (aktualnie mam 23). Przez wiele lat lekarze bagatelizowali mój stan, usłyszałam nawet bez żadnych badań alergologicznych że jestem uczulona na kurz :/ Aktualnie leczę się w prywatnej klinice, obawy jakie miałam 4 lata temu okazały się słuszne- zdiagnozowano u mnie torbiel w zatoce szczękowej.
    Polecam dobrego lekarza laryngologa (nawet prywatnie) który skieruje na badania (panorama zębów, RTG zatok bądź tomografia zatok). Nie radzę bagatelizować sprawy, może i nie jest to śmiertelny stan jednak bardzo nieprzyjemny, ból zatok mogę porównać do bólu jaki towarzyszyłby człowiekowi gdyby wbito mu w nie kołek który stale się poszerza dając efekt bólu "rozpychania"

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości