+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa

Kosmetyki na trądzik różowaty

Witam. Widziałam, ze na forum bardzo dużo jest tematów o kosmetykach na trądzik młodzieńczy czy hormonalny. Nie znalazłam jednak tematu stricte o tądziku rózowatym a jestem pewna,ze na pewno wielu z Was ta choroba dotyczy...Czy możecie doradzić mi jak radzić sobie z tą chorobą? Jakie są kosmetyki, które mogą łagodzić objawy tego trądziku? Słyszałam,ze olej rycynowy pomaga.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Akurat o tym rodzaju oleju nie słyszałam aby działał na trądzik rózoaty ale polecane są dwa olejki: z czarnuszki i malinowy. Oczywiście na peno tym trądziku rózowatego nie wyleczysz ale bedziesz w stanie mogla załagodzić objawy. Jeśli chodzi o kosmetyki to im bardziej naturalne tym lepiej Warto jest zwracać uwage na skład poniewaz wiele kosmetyków drogeryjnych , które niby są dla trądziku rozowatego ma kiepski ....normalnie az żal . Mi pomaga acnerose

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    O tych akurat nie słyszałam, gdzie kupujesz?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Raz kupowałam w aptece, teraz jednak zamawiam przez internet ( od razu biorę sobie cała serie ponieawż lubę zarówo ich płyn do twarzy jak i kremy ) i dzieki temu mam taniej. Tez bym o nich nie widziała gdyby nie moja pani dermtolog. Ogónnie cena moze nie jest taka niska ale co najważniejsze działaja i twarz prezentuje się o wiele lepiej ( na tyle,że nie wstydzę się na przykłąd wyjść bez makijazu do sklepu co wczesniej było dla mnie nie do pomyslenia) Kremy fanie nawiłżają, dobrze się wchłaniają a co najważniejsze ten na dzie n nadaje się pod makijaż.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    No u mnie bez makijazu to nie ma zmiłuj Musi być inaczej nie pokażę się na zewnątrz Kiedyś używałam takiego profesjolnalnego scenicznego makijażu ale obecnie juz nieNiestety ale zapychał mnie tak wiec jestem skazana na normalne podkłady.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Chodzi Ci pewnie o dermablend tak? Oj nie . nie nie. Raz na jakis czas mozna ale na co dzień w życiu poniewaz podkład daje mega maskę ( swoja drogą to wcale tak to ładnie nie wygląda). Mi ostatnio po Acnerose tak sie cera rozpogodziła i uspokoiła, że stosuje jedynie krem bb i to mi wystarcza

Nie zarejestrowany
    Guest

TR

Nie słyszałam o tym olejku rycynowym na trądzik różowaty. Ja sobie radziłam odpowiednią pielęgnacją i dostałam też od dermatologa retinoidy. Jak na razie wszystko się super sprawdza, szczegółowy opis kuracji na stronie http://mylifebutbetter.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-05-17 o 08:03

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości