+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
    Nie zarejestrowany
    Guest
    U nas też jest coraz bardziej popularna. I bardzo dobrze. Jakby nie patrzeć to najbezpieczniejsza metoda i nie wymaga jakichkolwiek działań już po zabiegu.

sobotka
    Guest
    No nie wiem czy to tak dobrze, ja bym tego mężowi nie zrobiła. Sama mam założoną wkładkę levosert, jest to bardzo wygodna metoda antykoncepcyjna i jej działanie ogranicza się tylko do macicy, więc hormony nie krążą po całym organizmie

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał sobotka Zobacz post
    No nie wiem czy to tak dobrze, ja bym tego mężowi nie zrobiła. Sama mam założoną wkładkę levosert, jest to bardzo wygodna metoda antykoncepcyjna i jej działanie ogranicza się tylko do macicy, więc hormony nie krążą po całym organizmie
    Czego byś nie zrobiła? Nie pozwoliła, żeby mąż przejął na siebie ciężar antykoncepcji, którym obecnie obarcza ciebie? Wkładka nie dla każdej kobiety jest wskazana, więc to też nie jest taka uniwersalna metoda.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dokładnie. Czasem czytam, że nawet nie tyle co mężczyźni, a same kobiety przeciwstawiają się wazektomii. Szkoda, że mężczyźni nie zawsze obiektywnym okiem patrzą na metody antykoncepcji stosowane przez partnerki.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości