Witam, mam na imię Marcel mam 16 lat, oto mój problem : 2 miesiące temu zaczęło przelewanie w brzuchu i ostre bóle w nadbrzuszu rzadkie oddawanie stolca , miałem robione badania morfologie i usg jamy brzusznej leukocyty obniżone o1% i netrocyty podwyższone o 7 % reszta badań ok .. popalałem papierosy przestałem popalać i ogólnie zacząłem sie martwić stanem zdrowia swojego , później zauważyłem powiększone grudki chłonne na tylnej ścianie gardła pojechałem do lekarza stwierdził że taka moja natura dał skierowanie do laryngologa ten również stwierdził że tak musi być dobra .. później przed snem zaczęły się płytkie oddechy silne zawroty głowy po kilku dniach ustąpiły , ale zaczęło się osłabienie zawroty głowy lęki w których prawie mdlałem ogólnie niemam siły na nic jest mi cały czas bardzo słabo i mam często chłodne stopy i ręce teraz leżałem w szpitalu zrobili mi badania morfologie , różne badania krwi oraz poziom tsh , rtg głowy zatoki wszystkie badania w normie .. mam totalną pustke w głowie nie potrafie myśleć zero koncentracji ale najgorsze to jest osłabienie które wieczorem troche maleje .. na wypisie ze szpitala lekarz napisał zaburzenie nerwicowe czy to napewno nerwica ??