+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
    attavyros
    Guest
    Ja jestem zadowolona ze swoich implantów, naprawdę świetnie to wygląda a od lat nie mam żadnych problemów jeśli poszukujesz w wawie to robiłam w eurodentalu

Erytrol
    Guest
    Eurodental to super miejsce jeśli chodzi o implantologów - mi odratowali 2 zęby na które inni dentyści postawili krzyżyk, no i mam wstawiany własnie jeden implant. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. A jeśli ktoś waha się nad tym wstawiać czy nie, to zachęcam - bo na prawdę może to wiele zmienić nie tylko w wyglądzie, ale i w samopoczuciu. A do tego teraz mają bezpłatne konsultacje implantologiczne, więc tym bardziej warto.

polinkaa
    Guest
    Eurodental w Warszawie jest najlepszy! Mnie bardzo szybko uratowali kiedy wybiłam sobie przednią jedynkę, a wszystko nie kosztowało tak dużo jak się obawiałam, ceny są bardzo atrakcyjne. Wykonanie też bardzo profesjonalne bo implant służy mi już długie lata.

ClassisMusician
    Guest
    Tak na prawdę to wszystko zależy od tego jakim tez dysponujesz funduszem. Choć jeśli chodzi implanty to np. w centrum Demed na Ursynowie te ceny tych implantów są dosyć przystępne jak zresztą pozostałe ceny leczenia zębów itd.

Nie zarejestrowany
    Guest

Implant Katowice

Ja się zdecydowałam na implant jednak, czytałam i słyszlam od dentysty że jednak trwalszy. Robiłam w Katowicach w Stomatologii Ligota. Pięknie i komfortowo , nie czuje że to nie moj ząb tylko sztuczny

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości