+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Antykoncepcja a nadpotliwość

    Dzień dobry, mam 26 lat i od 7 miesięcy przyjmuję antykoncepcję hormonalną. Od około dwóch zaczęłam się strasznie pocić w nocy, budzę się cała mokra, muszę zmieniać pościel i piżamę, a wczoraj obudziłam się tak spocona jakby mnie ktoś woda oblał. Czy jest możliwe, że to powikłania hormonalne albo nawet przedwczesne przekwitaniem i czy może ono być wynikiem stosowania antykoncepcji?
    Dodam, że zaobserwowałam mocny spadek libido ale przeszłam prawie traumatyczny okres w ciągu ostatniego miesiąca więc nie wiem czy libido jest z problemem antykoncepcji związane.

  2. #2
    Nie zarejestrowany
    Guest

    Vines

    Może być to związane z anty ale tez nie musi.Ja pamiętam jak moja siostra miała problemy z antykoncepcją, bo lekarz nie zlecił jej badań hormonalnych, w końcu jak je zrobiła, to przepisał jej Vines. Teraz jest zadowolona i co najważniejsze, nie boli jej brzuch

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

  • Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony