+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
    Anna Karenina
    Guest
    Suplement rzeczywiście wygląda wiarygodnie. Producent udostępnia na swojej stronie badania kontrolne oraz szczegółową specyfikację produktu w języku angielskim. Ja mieszkam w Kanadzie od 6 lat i ostatnio zrobiło się tutaj również głośno o tym suplemencie jednak nie znam osobiście nikogo kto przetestowałby produkt na sobie. W internecie jest grono zadowolonych ludzi więc coś w tym musi być.

Marysiaaa
    Guest

Exclamation nie ma lepszego produktu na odchudzanie :)

Natalio serdecznie polecam Ci ten produkt bo sama schudlam dzieki niemu 17 kg. Po ciazy dlugo nie moglam zrzucic brzucha, boczkow i ud. 4 miesiace temu kolezanka zamowila dla mnie 2 opakowania z Anglii. Przyjmowalam codziennie po 2 tabletki i waga systematycznie spadala. Po 2 miesiacach stosowania produktu wrocilam do wagi z przed ciazy a aktualnie jestem nawet lzejsza o 3 kg. Produkt naprawde godny polecenia. Nie jest moze najtanszy ale za to bardzo skuteczny !

Pawełek
    Guest

AFRICAN MANGO - opinie

African Mango robi furore na rynku Amerykanskim. Na forach mozna znalezc cale dzialy poswiecone temu preparatowi. Wyglada to dosyc przelomowo jezeli chodzi o szybkie odchudzanie. Chetnie poczytam opinie Polaków/Polek na ten temat..

Grubaśna
    Guest

Afrykanskie Mango

Słyszałam niedawno o tym suplemencie od koleżanki która go stosuje. Jest bardzo zadowolona i polecała mi go. Ja jestem negatywnie nastawiona do wszelkiego rodzaju tabletek. Czy naprawdę to African Mango tak dobrze działa? Widzę dużo pozytywnych komentarzy w tym temacie. Niech napisza osoby ktore stosowaly

Jolka Polka
    Guest

African Mango - opinie

Musze przyznac ze opinie maja bardzo dobre jako firma i to jest ich produkt numer jeden. Troche drogo ale moze sprobuje. Prosze o kontakt osoby ktore uzywaly tego preparatu na Jolka.Polok@o2.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-08-17 o 09:10

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    ,,Afrykańskie mango to podobno sprawdzony sposób na odchudzanie. W Stanach Zjednoczonych tabletki z ekstraktem z nasion tego egzotycznego owocu od dawna są hitem wśród suplementów pomagających zrzucić wagę. Jednak niektórzy naukowcy sceptycznie podchodzą do doniesień o odchudzających właściwościach afrykańskiego mango i ostrzegają, że ma ono także działania niepożądane. Sprawdź, jak naprawdę działa wyciąg z tego owocu i jakie są skutki uboczne jego stosowania.''

Link do artykułu: Afrykańskie mango na odchudzanie - czy na pewno skuteczne i bezpieczne?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości