+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    gamielka
    Guest

Lekarz ignorant

Dziewczyny, od dłuższego czasu miałam nieregularne miesiączki. Dawno dawno temu jeszcze miałam pod tym kątem robione badania i wszystko w porządku było więc po prostu się nauczyłam z tym żyć. Ale ostatnio pojawiają się krwawienia pomiędzy, bóle i inne okropne rzeczy, cytologia wyszła dobrze a mój ginekolog kompletnie olewa temat. Nie wiem czy się go słuchać czy szukać innego specjalisty. Macie podobne doświadczenia z "przesadzaniem" i byciem "przewrażliwionym" - słuchałyście takiej opinii lekarza czy robiłyście swoje i szukałyście innych rozwiązań?

KatarzynaKK
    Guest
    Powiem Ci tak, ja się spotkałam jeden raz z oporem lekarza i delikatnym daniem do zrozumienia, że za bardzo się przejmuje. Oczywiście się nie dostosowałam i przyznam, że trochę wstyd za to, bo przelazłam przez trzech specjalistów i na koniec definitywnie potwierdziło się wszystko co mówił ten pierwszy z lekarzy. Ale nie wiem czy ponownie nie zrobiłabym tego samego bo lepiej dmuchać na zimne jeśli to dotyczy zagrożenia zdrowia.

częstochowianka
    Guest
    oj tam, zależy gdzie jesteś u tego specjalisty. jeśli to jakaś zwykła przychodnia i lekarze taśmowo przyjmują to ja bym to powzięła w wątpliwość. ale jak dobra klinika prywatna - oni moim zdaniem bardziej się przykładają do pracy.

Dami
    Guest
    Taa, pracują w publicznych, a po godzinach w prywatnych. Na jedno wychodzi.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości