+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Prezent

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

Prezent

Witam wszystkich mam nadzieję, że mi pomożecie Szukam prezentu dla męża na rocznicę ślubu ale pokończyły mi się pomysły. Co kupujecie zazwyczaj przy takich okazjach ?

Koleżanka poleciła mi stronę https://www.murrano.pl/ poszperam, może tutaj coś wybiorę.
    Ostatnio edytowane przez elilina ; 19-10-17 o 09:22

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Cytat Napisał elilina Zobacz post
    Witam wszystkich mam nadzieję, że mi pomożecie Szukam prezentu dla męża na rocznicę ślubu ale pokończyły mi się pomysły. Co kupujecie zazwyczaj przy takich okazjach ?
    Coś co on lubi ale możecie razem używać - by spędzać ze sobą czas: romantyczny wekend, park linowy, basen, płyta z muzyką, kolacja przy świecach, film, albo zdrowotnie i z sugestją jak kołdra zdrowotna antyalergiczna Medika - bardzo lekka i conajmniej 200/220 żeby była dla dwojga - idealny prezent. Polecam na stronie firmy Moker: moker.eu/koldra-zimowa-medika-zdrowotna-p-96.html
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-10-17 o 22:18

tyllenka
    Guest
    Pomyśl na przykład jakie ma zainteresowania i co lubi. Mój z racji, że bawi sie troche grafiką komputerową bardzo chciał dostac program Photoshop. Stwierdziłam, że nasza rocznica będzie idealną okazją i zamówiłam taki program w sklepie klucz system. Jego radośc była ogromna.

kasia kat
    Guest
    mam zamiar sprawić prezent mojej mamie bo wiem że uwielbia bizuterie ze srebra a przede wszystkim jakies ladne ciekawe i duze broszki, znalazłam na jubiela pl taką srebrną broszkę z szafirami i kryształami Swarovskiego jubilea.pl/ambrosia-srebrna-brosza-szafiry-i-krysztaly-id-2039
    wyglada super
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-11-17 o 17:32

Iza5zz
    Guest

kolacja

A może po prostu wybierzecie się razem an kolację? Znam bardzo fajne miejsce w Krakowie - Starą Zajezdnię Myślę, że Wam się tam spodoba, mają fajne menu

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk

koldra

Witam,zalezy mi na tym,aby kupic koldre swojej siostrze na parapetowce. Co sądzicie chętnie poznam Wasze opinie sklep.selene.pl/produkty/koldry,2,5331"]https://sklep.selene.pl/produkty/koldry,2,5331 Co sądzicie? Bardzo zalezy mi na koldrze dobrej jakosci.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-11-19 o 12:38

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości