+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

SMOG - pytania do eksperta

Witajcie!

W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką smogu i innych aspektów szeroko rozumianej ochrony środowiska.
    Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Marcin,
    Doradca online Instytutu Ochrony Środowiska

srodowiskozyciem.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-11-17 o 22:02

Nie zarejestrowany
    Guest
    sprawdzam zawsze strony z takimi informacjami tvnmeteo.tvn24.pl/smog
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-11-17 o 22:02

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Z własnych obserwacji zauważyłem, że nie dawno czymś wytruto pijawki i żaby. Zniknęły z rowów w których płynie woda
    z melioracji pól. Przypuszczam, że wprowadzono do produkcji rolnej jakąś chemię bo tylko z nią mogły się zetknąć te zwierzątka.
    Miarodajne informacje można uzyskać od osób, które od lat czyszczą rowy melioracyjne. Czysta woda jest tak samo ważna jak czyste powietrze.

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    sprawdzam zawsze strony z takimi informacjami tvnmeteo.tvn24.pl/smog
    Witam,
    Miło wiedzieć, że mamy już na tyle rozwiniętą świadomość w naszym społeczeństwie w tym temacie, że sami Państwo szukają informacji o problemie. Gdyby jednak miał Pan/Pani jakieś pytania to chętnie służę pomocą.

Cytat Napisał Andzrej123 Zobacz post
    Z własnych obserwacji zauważyłem, że nie dawno czymś wytruto pijawki i żaby. Zniknęły z rowów w których płynie woda
    z melioracji pól. Przypuszczam, że wprowadzono do produkcji rolnej jakąś chemię bo tylko z nią mogły się zetknąć te zwierzątka.
    Miarodajne informacje można uzyskać od osób, które od lat czyszczą rowy melioracyjne. Czysta woda jest tak samo ważna jak czyste powietrze.
    Witam,
    Bardzo mnie cieszy, że interesuje Pana ochrona środowiska naturalnego. Czy zgłaszał Pan sprawę do odpowiednich organów? Jeśli tak to do jakich?

Marcin,

Nie zarejestrowany
    Guest
    A czy możesz podać jakieś inne strony, które są dobrym źródłem informacji?

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    A czy możesz podać jakieś inne strony, które są dobrym źródłem informacji?
    Witam,
    zachęcam do odwiedzania naszej nowej strony: srodowiskozyciem.pl - znajdziesz tam na pewno wiele ciekawych informacji. Jeśli masz jakieś pytania bądź sugestie to służę pomocą.

Marcin,
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-11-17 o 21:57

Gosiaczek555
    Guest
    najgorszy smog jest w Warszawie wg mnie :/ A najgorszy jest dla osób , które tak jak ja choruja na PoCHP . Masakra:/ Dlatego jak jest wysokie stezenie ja musze mieć maske antysmogową by nie nailac objawów . goodair.pl/sklep/maska-respro-techno
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-03-18 o 20:55

tomaszwolny
    Guest

smog

U nas w Krakowie smog jest tragiczny. W najgorszych dniach lepiej nie wychodzić z domu. Chociaż wiadomo, że część zanieczyszczeń trafia do naszych mieszkań. My zainwestowaliśmy w oczyszczacz powietrza Airdog airdog.pl. Radzi sobie już z najmniejszymi zanieczyszczeniami. Można swobodnie kontrolować jakość powietrza w mieszkaniu.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-02-19 o 19:41

Nie zarejestrowany
    Guest
    Oczyszczacz to dobre rozwiązanie tego problemu, niestety - albo i stety - chociaż w naszym domu.
    Urządzenia posiadają wiele ciekawych funkcji, zaczynając od jonizacji powietrza, kończąc na nawilżaniu.
    oveair.pl/oczyszczacz-powietrza-na-smog
    Tutaj jest to bardzo prosto i merytorycznie wyjaśnione, jak działa takie urządzenie, wraz z przykładami dedykowanych modeli.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-02-19 o 19:42

Mieszka w
    Warszawa
    Aby skutecznie chronić swoją rodzinę przed smogiem w domu to warto zwrócić uwagę na takie rozwiązania jak systemczystepowietrze.pl z pomocą którego skutecznie zabezpieczycie się przed wdychaniem tych wszystkich zanieczyszczeń i poprawicie dzięki temu swoje samopoczucie oraz jakość snu bo ma to ogromny wpływ.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości