+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

Wypadające włosy, sucha skóra głowy

Witam
    3lata temu się przeprowadziłem, od pierwszej zimy (2l.temu) zaczęły się problemy. Bardzo mocne wypadnie włosów, sucha, wędząca skóra głowy, ogólnie włosy na głowie to siano. Po pierwsze zimie bardzo, bardzo mocno przerzedziło mi włosy na głowie (przez lata nigdy nie miałem problemy z włosami, skórą głowy, problem pojawił się pierwszy raz po kilku miesiącach od przeprowadzki, głownie po pierwszej zimie). Do tego od czasu do czasu suchość w ustach. Zmierzyłem wilgotność była bardzo niska, poniżej 30%, zacząłem nawilżać mieszkanie, uszczelniłem, gdzie się dało, ale tak naprawdę efektów specjalnie nie widać. Każdej zimy jest coraz gorzej, teraz jest po prostu koszmar. Może włosów mniej leci, ale lecą nadal, skóra głowy nadal sucha, włosy mocno się elektryzują, nie widać poprawy. Skóra głowy często jest już wysuszona chwilę po umyciu, włosy nadal lecą. Natomiast coraz większy problem z jamą ustną, tej zimy jest po prostu dramat - piekący język, dziąsła, brak śliny kompletnie, po prostu jakiś koszmar. Co może być przyczyną? Odrzucam choroby etc., bo... sprawa dotyczy wszystkich domowników w mniejszym lub większym stopniu, a nawet psa (zniszczona sierść, wypadająca, ciągłe mlaskanie z braku śliny, a zawsze miał ładną sierść. Teraz podobnie może traci mniej sierści, ale natomiast problemy w pysku ma ogromne). Nie mam już pomysłów co to może być? W mieszkaniu cały czas jest lekki przeciąg, którego nie potrafię wyeliminować, czy to może powodować takie wysuszenie? Zniszczenie włosów, brak śliny? I stąd, że ten przeciąg jest cały czas to tak wpływa na stan organizmu? Wykluczam choroby, bo nie jest raczej prawdopodobne by dotknęło to wszystkich i także psa. Ewidentnie też widać, co już wyłapałem, że pogorszenie w kwestii śliny, suchości ust, pogarsza się u mnie mnie więcej w tym samym momencie, gdzie jest to też widoczne i słyszalne u psa, co chyba jeszcze mocniej potwierdza przypuszczenie, że problem jest na zewnątrz, a nie w środku.

Tylko gdzie może być ten problem konkretnie? Od roku utrzymuję wilgotność w mieszkaniu na poziomie minimum ok.35% (ostatnie dni faktycznie mniej, gdy zrobiło się zimno, jednak fakt faktem, że przez cały rok nie spadało poniżej 40%), a mimo to nie ma praktycznie żadnej poprawy, w kwestii suchości w ustach jest nawet gorzej... Uszczelniłem ściany przy listwach, przy ścianach która mają kontakt z zewnętrzem, uszczelniłem drzwi, także przy oknach, ale jak widać mimo podniesienia poziomu wilgotności nadal jest źle... Nie wiem już co jeszcze można zrobić? Jest to wrażenie tego przeciągu, ale skąd on i jak go wyeliminować? Sam próbowałem różnych rzeczy, tak by nawilżać skórę głowy, ale nic, kompletnie nic nie pomaga, ewidentnie widać, że nic nie pomoże dopóki nie znajdę tej zewnętrznej przyczyny i się z nią nie rozprawię.
    Nie wiem, może ktoś ma jakieś pomysły?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam ostatnio zostały mni polecone tabletki na włosy i skórę liliu chyba z firmy molecular project i powiem szczerze ze włosy przestały mi tak wylatywaś skóra się poprawiła nawet spoko

Nie zarejestrowany
    Guest

Włosy

Spróbuj PHENOMENAL HAIR z firmy Molecular Project firma godna polecenia i jej produkty

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Łódź

Talking

Ostatnio wypróbowałem wiele środków i żaden nie działał tak dobrze jak Szampon kuracja stymulująca porost włosów Dermedic Capilarte. Przetestowałem ten szampon, ale nie wierzyłem, że coś może mi pomóc, bo już tyle produktów się nie sprawdziło. A tutaj zaskoczenie! W końcu produkt, który mi pomaga! Widoczne są szybkie efekty, włosy są mocniejsze, mniej wypadają i skóra głowy jest nawilżona, bez podrażnień. Dla mnie istna bomba!

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja chcę sobie kupić vitalhair, znalazłem info że jest jednym z lepszych. Nie wiem jednak co to za strona i czy jej ufać. Czy ktoś z was je stosował i ma jakieś info? A może polecacie coś innego? Nie mogę się zdecydować, a z moją obecną łysiną nie stać mnie na pomyłki...
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-09-19 o 18:20

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości