+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Nowa Ruda

Meble do ogrodu o wysokim standardzie

Hej, kończę ogród i szukam mebli do niego. Widziałam wiele propozycji w tych różnych sieciówkach, ale jak ktoś chce kupić produkt premium to oni chyba tworzą go poprzez pomnożenie ceny ich średniopółkowgo towaru x10 i tyle. Widziałam ostatnio w sieci firmę metalico.pl, która nadąża wyglądem i jakością względem ceny, raczej padnie na nich, ale lubię porównywać przed zakupem żeby utwierdzić się w przekonaniu, że wybieram dobrze. Jakieś alternatywne propozycje?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 31-08-18 o 19:48 Powód: Edytowano z powodu tego, że zmieniono

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    A ja polecam sobie poczytać ten artykuł czerwonamaszyna.pl/blog/czas-wolny/ ma on mnóstwo inspiracji na temat własnie ureządzania ogrodu oraz przestrzeni w nim
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 31-08-18 o 19:49

Monuys
    Guest
    Odpowiadając na pytanie jeszcze o oświetlenie to ja polecam jak najbardziej aurora-garden.plzarówno pod względem jakości jak i cen. Podoba mi sie także to,że mają dużo tych rozwiązań, nie zamykają się ani na jeden styl, ani też na to, że mają one kosztować miliony monet. Podoba mi się także ich podejście do klienta, wychodzą mu naprzeciw. Fajnie polecm
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-01-19 o 18:39

Reduta
    Guest

Plafon

Witam. My właśnie niedawno postanowiliśmy zainstalować oświetlenie na ganku i mamy już zamówione plafony. Teraz przeglądamy strony z oświetleniem i szukamy jakiejś ładnej oprawy, ale wybór jest dość mały. Znacie może jakieś strony z takim sprzętem?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 11-08-19 o 13:10

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości