+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Łupież

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

Łupież

Mógłby mi ktoś polecić jakiś środek na dość duży łupież? Męczę się z nim już dobre pare lat i nic nie pomaga a skóra z głowy odchodzi dosłownie płatami.....

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Zacznij stosować dietę LCHF lub LOGI. Do mycia używaj mydła z błotem z Morza Martwego i dziegciowe z oliwą.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    czesc

DOMOWNIK FORUM Avatar marokosklep.com
    Mieszka w
    Suchy Las k. Poznania
    Przyczyną łupieżu jest inwazja drożdżopodobnych grzybów, które bytują na skórze każdego człowieka, zwykle nie czyniąc krzywdy. Jednak niekiedy mnożą się w szybkim tempie, zaburzając równowagę skóry.

Przy tej dolegliwości stosować można szampon, który zawiera olej z czarnuszki siewnej. Ze względu na działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze, eliminuje on łupież.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Łódź

Red face

Ja Ci polecam z własnego doświadczenia Capilarte szampon przeciwłupieżowy. Bardzo pomógł mi w walce z łupieżem. Pielęgnuje dodatkowo włosy i skórę głowy. Szampon działa już od pierwszego użycia i efekty szybko widać. Spróbuj, a szybko pozbędziesz się problemu

Marek29
    Guest

Szampon przeciwłupieżowy

Ja ostatnio kupiłem szampon przeciwłupieżowy Masveri. Trafiłem na niego zupełnie przez przypadek, a okazało się, że bardzo skutecznie zwalcza łupież.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości