+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Widok mieszany

rvshida
    Guest

Makijaż permanentny - Warszawa

Szukam informacji dotyczących salonów wykonujących usługę makijażu permanentnego w okolicach Warszawy. Podzielcie się doświadczeniami.
    Mam zamiar zrobić sobie taki makijaż. Którą firmę wybrać?

FlyChanelle
    Guest
    Makijaż permanentny to fajna sprawa. salonu w Warszawie ci nie polecę bo sama wykonywałam w Katowicach w lokalnej prywatnej firmie. Zabieg sam w sobie sprawiał dyskomfort fizyczny i brakowało mi też dokładnego wytłumaczenia poszczególnych etapów. Poza tym jestem zadowolona

natailaa4
    Guest
    Mam makijaż permanentny ust i brwi. Usta robiłam w Beauty Brow Studio i z pewnością nie polecam tego salonu. Słaby kontakt z nimi po wykonaniu zabiegu to jedno (nieodpisywanie na maile, nieodbieranie telefonów, akurat już po zapłaceniu), ale efekt był po prostu słaby. W przyszłości mam zamiar usunąć ten makijaż i wykonać usta ponownie.

Brwi robiłam w Newlook's Permanent Makeup, tutaj wspaniały efekt końcowy to za mało powiedziane. Profesjonalna obsługa, gwarancja bezpieczeństwa i higieny oraz nowoczesny sprzęt. No w zasadzie nie mam się do czego przyczepić. Zdecydowanie polecam.
    I nie zgodzę się z przedmówczynią, zabieg był w 100% bezbolesny w moim wypadku.

FlyChanelle
    Guest
    Zabieg był bezbolesny? Tzn dostałaś jakieś znieczulenie? Mi nie proponowali znieczulenia więc jestem zdziwiona. Ja byłam w małej firmie, może dlatego. Widocznie wybrałaś lepszy, bogatszy salon
    Powiedz mi, czy byłaś informowana o dokładnym przebiegu zabiegu?

natailaa4
    Guest
    Tak, umówiłam się na wizytę gdzie zadano mi parę pytań i przedstawiono szczegółowo przebieg zabiegu oraz jakie zachowania stosować po. Cały czas zapewniano mnie, że mają najwyższej jakości sprzęt i barwniki. Zaufałam firmie Newlook's i się nie zawiodłam.

rvshida
    Guest
    Dziękuję bardzo za polecenie. W tej chwili już kończę zbierać fundusze i podejmę decyzję

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar pogchamperina
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja wykonywałam makijaż permanentny parę miesięcy temu w salonie Newlooks permanent makeup w Warszawie i jest w idealnym stanie do dziś. Bardzo dobra opcja dla wszystkich pań, polecam. Wydając trochę pieniędzy można naprawdę wiele zyskać na urodzie. Nakłaniam was do poczytania na ten temat, bo naprawdę warto.

rvshida
    Guest
    Zdecydowałam się na makijaż permanentny wykonywany w salonie Newlook's w Warszawie tak jak mi poleciłyście. Jestem po wywiadzie informacyjnym i jutro idę na wizytę Podzielę się swoimi doświadczeniami jak wrócę

rvshida
    Guest
    Jestem po zabiegu i mam bardzo pozytywne wrażenia. Zabieg był bezbolesny tak jak mnie zapewniano, całość przebiegła bez żadnych komplikacji, fachowo i profesjonalnie. Wykonywałam usta i brwi cieniowaniem. Końcowy efekt jest bardzo ładny i podoba się mi oraz mojemu chłopakowi, bardzo cieszę się, że wybrałam akurat ten salon, dziękuję za polecenie mi go i ja również polecam.

Maria Monika
    Guest
    Ile taki makijaż się utrzymuje? Mieszkam w centrum Warszawy i do salonu Newlook's mam blisko. Zastanawiam się nad wybraniem się tam w przyszłości.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości