+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Nie zarejestrowany
    Guest

Bolące, ciężkie nogi

Dzień dobry, Proszę o pomoc bo już próbowałam kilku żeli i nie działają tak jakbym chciała. Czasem dokucza mi uczucie ciężkich nóg, moje nogi są wtedy też opuchnięte i czuję że nie mogę ich nawet podnieść. Używałam już kilku żeli ale jakoś mi nie pomogły tak jak należy. Znacie coś dobrego na ten problem?

Kaaasia
    Guest
    Pracuję za biurkiem, więc znam ten problem. Maxi3vena jest skuteczna. Zawiera między innymi ruszczyk, który wspomaga krążenie żylne, a od tego własnie są powstaje problem ciężkich nóg, a potem nawet żylaki. ważne też aby dużo chodzić.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja też biorę maxi3vene, w sumie znam te tabletki już długo bo bierze je też moja mama, a u nas problemy z nogaami są rodzinne. Po tabletach widzę pprawę, ale oprócz tego zaczęłam więcej chodzić i zrezygnowałam z chodzenia w obcasach każdego dnia.

Nie zarejestrowany
    Guest

Polecam

Tez mam ten problem i ciagle szukam jakiegoś sposobu, żeby pozbyć się tego efektu ciężkich i spuchniętych nog, nie znam tych tabletek, które polecacie, ale w takim razie to następny produkt do kupienia na mojej liście

Nie zarejestrowany
    Guest
    A w ogóle jaki niesamowity efekt uboczny mają tabletki maxi3vena! Okazuje się, że poprawa krążenia, która dzięki nim następuje sprawia, że zmniejsza się cellulit. Przynajmniej ja zauważyłam taki efekt. A Wy?

opiop
    Guest
    też miałam takie wrażenie że cellulit się zmniejszyl po maxi3vena a przede wszystkim to nogi są w końcu lekkie, po pracy zamiast paść i lezec na kanapi mam ochotę na spacer czy rower.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja właśnie też używam od pewnego czasu tych tabletek i faktycznie zauważyłam, że zmniejzył mi się cellulit, nawet nie wiedziałam, że to od tych tabletek. No ale z nogami też jest o wiele lepiej, mimo siedzenia na kasie nogi już mnie tak nie bolą i nie są wieczorem opuchnięte

Nie zarejestrowany
    Guest

Wkładki magnetyczne do butów

Na obolałe nogi bardzo dobre są wkładki magnetyczne Promagnetin
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-11-19 o 21:52

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości