+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Nie zarejestrowany
    Guest

Jak dojść do siebie po ekstrakcji ósemki?

Jutro będę mieć wyrywaną ósemkę. Uprzedzono mnie, że po zabiegu mogę nie czuć się zbyt dobrze, mnie jednak zależy na tym, żeby szybko wrócić do pracy. Co mogę zrobić, żeby dojść do siebie szybko?

Nie zarejestrowany
    Guest

Po ekstrakcji

Po ekstrakcji zęba chociaż przez dwa dni odpocznij, szczególnie jeśli chodzi o ósemkę. Z pewnością będziesz mieć zaszywaną ranę, nie schylaj się więc, żeby szwy nie puściły. Poza tym ważna jest miękka dieta, nie spożywaj żadnych twardych produktów przez dwa, trzy dni.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ekstrakcja zęba mądrości to dość poważny zabieg, więc nie oczekuj, że już w na drugi dzień wrócisz do pracy, chyba, że pracujesz w biurze przy komputerze. Musisz na siebie uważać, bo możliwe są różne powikłania, o czym na pewno informowali cię w gabinecie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Przede wszystkim nie wykonuj gwałtownych ruchów, żeby nie powodować skoków ciśnienia krwi. Mogłyby one powodować krwotoki.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Przed pierwsze dwie godziny nie jedz i nie pij, choć i tak nie sądzę, żeby w ogóle przyszło ci to do głowy. Po tym czasie możesz zjeść puree ziemniaczane, ryż, zjeść wodnistą zupę, tylko to wszystko ma być letnie, nie gorące!

Nie zarejestrowany
    Guest
    A ja polecam zimne okłady. Działają świetnie na opuchliznę, która na pewno się pojawi, a do tego łagodzą ból.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Proponuję znaleźć dobry gabinet, w którym stomatolog, a w zasadzie chirurg stomatologiczny udzieli ci fachowych rad.

Nie zarejestrowany
    Guest
    To fakt - odpowiedni specjalista to połowa sukcesu.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Głowa do góry! Ekstrakcja zęba to nie koniec świata! W dobrym gabinecie nic nie poczujesz.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Mieszka w
    Gdańsk

pogotowie

Witam,zalezy mi na tym,aby znalezc odpowiednie pogotowie stomatologiczne. Mam problemy po usuwaniu ósemki i nie mogę wytrzymać z bólu. Kolezanka mowila,ze kiedys byla na tym pogotowiu premium-clinic.pl/pogotowie-stomatologiczne/ Co sądzicie? Chętnie poznam Wasze opinie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-12-19 o 20:01

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości