PDA

Zobacz pełną wersję : Azoospermia? Co to takiego?

Nie zarejestrowany
08-11-09, 13:44
moj moz ma azosperme od czego mamy zaczoc pomocy

Nie zarejestrowany
29-12-09, 18:27
My też mieliśmy podobny przypadek .Lekarze mówili że niebędziemy mieli dzieci pogodziliśmy się z tym a tu za 4 mce dowiedziałam się że jestem w 8 tygodniu ciąży .Córka ma już prawie 6 lat a drugiego nie widać i lekarze mówią o jakiejś wirówce nasienia .Także na byc może w waszym przypadku jest podobnie

Nie zarejestrowany
11-02-10, 16:34
u nas najpierw była ciąża, a później, przy nieudanych staraniach o następną, wyszła azoospermia.

Nie zarejestrowany
18-04-10, 13:25
no witam ja tez mam azospermie i nie mam wogole nasienia to chyba mnie czeka invitro masakra

Nie zarejestrowany
02-10-10, 20:24
tez dzisiaj sie dowiedziaem ze mam ten problem :/

Nie zarejestrowany
25-01-11, 21:24
mój mąż ma azospermie. dowiedzieliśmy się o tym pół roku temu. nie wiem co robić , jak z nim rozmawiać? lekarz powiedział że jedyną nadzieją dla nas jest invitro, ale mąż musi się najpierw poddać biopsji jąder, na co on się nie zgadza :( nie wiem co robić jak go namówić?

admin
25-08-11, 10:47
proszę łagodnie rozmawiać z mężem - czasem mężczyzna musi dorosnąć do tematu

Nie zarejestrowany
14-02-12, 09:38
Witam. dowiedziałem się że mam stulejke całkowitą i zrobiłem też badanie nasienia które wykazało azoospermie, czy to jest spowodowane stulejką? proszę o pomoc...

Redakcja
09-02-15, 12:15
''Azoospermia to dysfunkcja występująca u ok. 1% wszystkich mężczyzn oraz w 5 - 10% przypadkach niepłodności męskiej. Niestety rośnie liczba osób dotkniętych tym schorzeniem. Na czym polega azoospermia i jak się ją leczy?''

Link do artykułu: Niepłodność męska: co to jest azoospermia? (http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/leczenie-nieplodnosci/Nieplodnosc-meska-co-to-jest-azoospermia_36784.html)