PDA

Zobacz pełną wersję : Zapłodnienie pozaustrojowe

Nie zarejestrowany
22-06-08, 22:14
Bardzo chciałabym aby powstała "sztuczna macica". Dzięki temu urządzeniu kobiety przestaną się męczyć z ciążą i porodem. Nie będą musiały brać zwolnień z pracy. "Sztuczna macica " zapewni równouprawnienie kobiet. Bardzo niecierpliwie czekam aby naukowcy utworzyli ten cud medycyny.

Nie zarejestrowany
04-07-08, 17:02
Ty chyba zartujesz, co? totalny absurd!! jesli nie chcesz sie "meczyc bedac w ciazy czy w czasie porodu" to, po prostu zaadoptuj dziecko albo w ogole sie onie nie staraj! 'CUDEM", to jestes Ty moja droga wypisujac takie bzdety, bo przeciez te wlasnie chwile, gdy dziecko jest w Tobie sa najpiekniejsze, niepowtarzalne i tworzy sie wowczas wiez, ktora trwa przez cale zycie dziecka i Twoje!
---------------
"glupich nie sieja..."

Nie zarejestrowany
03-11-08, 14:14
Do Kasia76: Matka Polka, cierpiętnica przenajświętsza się znalazła, weź się lecz na nogi, bo głowę to już za późno. Masz rację głupich nie sieją, sami się rodzą, np. z takich jak ty. To że rodziłaś w bólach nie znaczy że każda tak musi. Ja też czekam na coś dzięki czemu kobiety nie będą w końcu cierpieć. Brawa dla naukowców.

Nie zarejestrowany
12-05-09, 12:59
Justyno, cieszę się, że są kobiety myślące i postępowe tak jak Ty. Większość to stereotypowe proste kobitki, pozbawione wszelkiej wyobraźni. Świat idzie z postępem. Myślę, że seksizm hamuje postęp. Ale kiedyś na pewno powstanie urządzenie będące wybawieniem dla wielu ludzi.

Nie zarejestrowany
12-07-10, 16:17
sztuczna macica, sztuczne cycki, sztuczna ......mózg też!

admin
25-08-11, 11:01
ciekawe, może kiedyś ...!

Bardzo chciałabym aby powstała "sztuczna macica". Dzięki temu urządzeniu kobiety przestaną się męczyć z ciążą i porodem. Nie będą musiały brać zwolnień z pracy. "Sztuczna macica " zapewni równouprawnienie kobiet. Bardzo niecierpliwie czekam aby naukowcy utworzyli ten cud medycyny.