PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta na nadciśnienie

Nie zarejestrowany
13-10-06, 14:53
I teraz proszę się grzecznie stosować. To nie jest wcale straszne!! Ja mam juz taką wprawę, że jak ktoś do mnie przychodzi na obiadek to nie tylko nie narzeka, ale wręcz zachwala i ludzie się dziwią, że to dieta jest.

Nie zarejestrowany
16-10-06, 16:31
Też mi kazali margarynę jeść. Tylko, że sobie wymyśliłem tą Florę pro activ żeby szybciej było i było co najśmieszniejsze. Niezłe, że można sobie odpowiednim jedzeniem wszystko tak ładnie uregulować.

Nie zarejestrowany
13-04-09, 19:14
Tak kocham jesc waze 80 kg przy 177cm wzrostu ,wszyscy mowia o wysokim cisnieniu a ja sie smieje ach ja nie mam wysokiego ciscnienia ..Ach zobacz -namawiaja znajomi ile Ty masz -no czemu nie 176/96 ! i ojazalo sie, ze moje bylo wysokie..o o o....O dzisiaj malo soli malo kawy malo cukru malo sexu tylko serek i warzywka ciekawe jak podziala nowa recepta? Zycze wszystkim sukcesu:-)

natulinka
10-11-09, 12:44
Dobra dieta fakt, tak ciśnienie spada, ze potem muszę sobie jakaś kawką podnieść :) I to najlepiej Astrą żeby serce nie kołatało potem.

Nie zarejestrowany
28-11-09, 19:21
od roku biore leki na ciśnienie ale dzisiaj postanowiłam zmienić dietę i myślę że to pomoże ,mam strasznego doła z powodu brania leków w tym wieku(35 lat);podnieście na duchu nie wiedziałam że ten problem dotyczy tylu ludzi;pozdrawiam

Nie zarejestrowany
29-11-09, 20:48
Dobra ksiazka pomoze na wszystkich

Nie zarejestrowany
30-11-09, 19:25
m\ am 36 lat ważę 86 kg mam dosyć życia zapominam o tabletkach ,pije alkochol nie mogę sobie poradzić z tym wszystkim ...co robić proszę o pomoc to moje gg 1136148 proszę o pomoc co robić

Nie zarejestrowany
18-02-10, 19:30
Taka dieta mnie predzej wykonczy niz to nadcisnienie...

Nie zarejestrowany
27-03-10, 15:38
na wlasna grupe krwi i co mi wolno, a czego nie wolno. Np. grupa krwi "O" bardzo zle trawi produkty mleczne, co skutkuje alergiami zoladkowymi w postaci burczenia i czestych gazow. Jakby ktos zechcial bardziej zainteresowac sie tematem grup krwi i swojej wlasnej, polecam prace dr Peter J. d`Adamo.

Nie zarejestrowany
27-04-11, 16:50
rodzynki?a przeciez one podwyzszaja cisnienie a pozatym dieta przyjemna dla podniebienia :)

kamil87
28-08-13, 10:52
Jeśli ktoś bierze leki na nadciśnienie ,polecam wspomóc leczenie naturalnymi metodami, takimi jak dieta przy nadciśnieniu (http://prawidlowe-cisnienie-krwi.pl/dieta-przy-nadcisnieniu), aktywność fizyczna, wyeliminowanie wszelkich nałogów. Nawet nie wiecie jak bardzo to pomaga, myślę ,że to przynosi lepsze efekty niż same leki.

PSM Pharma
20-11-13, 13:37
przy podwyższonym ciśnieniu krwi, właściwie jak przy innych chorobach z grupy zespołu metabolicznego X, należy przede wszystkim zacząć od diety. Po co ładować się od razu w leki chemiczne, kiedy można wyregulować szwankujący organizm korygując sposób żywienia, czy to pod okiem specjalisty czy samodzielnie.

Nie zarejestrowany
30-03-14, 13:14
Co do książek to mogę polecić tą ze strony www.sercejakdzwon.pl Sam miałem problemy z nadciśnieniem i arytmią ale po wprowadzeniu paru niewielkich zmian w swoim życiu ciśnienie spadło ze 170/100 do 130/85 a arytmia znikła.

Nie zarejestrowany
22-09-14, 15:59
wlasnie dzisiaj dowiedzialam sie ze mam za wysokie cisnienie;zawsze bylo za niskie;szukam wiec diety

Nie zarejestrowany
28-09-14, 15:14
ograniczyc sól, wcinać seler naciowy i dużo się ruszac

Luiska17
31-03-15, 20:48
Moja mama pije Alveo na nadciśnienie, już dosyć długo, podobno pomaga, już kilka lat ale wiem że robi przerwy co jakiś czas, także może to i wam pomoże, poza tym z normalnego pożywienia wiem że awokado działa na nadciśnienie oraz wyciśnięty sok z cytryny, pomarańcza i grejfruta.

marlenalea
28-01-16, 02:05
Dieta dietą ale czasem warto wspomóc dietę jakimiś suplementami ;) szczególnie jak w obecnym świecie mało czasu człowiek ma na zakupy, przygotowywanie i gotowanie. Chociaż niestety właśnie to wpędza w takie choroby :( nie mniej stosuję kapsułki koenzym Q10 firmy hepatica i jestem zadowolona, bo widać rzeczywiście poprawę

Nie zarejestrowany
28-01-16, 10:56
nie wiem, nie znam sie, ale mi na zdrowie pomaga bieganie . Szczuplejsza jestem, lepiej spe, lepieje zyje. Wszystko lepije. Cele mam PKO Nocny Wrocław Półmaraton

Malwinna8
07-03-16, 10:37
Warto pamiętać o tym żeby regularnie mierzyć ciśnienie w domu, wtedy będziemy mieć dokładny obraz poziomu ciśnienia. Do domowych pomiarów polecam ciśnieniomierz simple sanity, prosty w obsłudze ciśnieniomierz, który zapewnia dokładne pomiary.

Nie zarejestrowany
30-09-16, 13:12
Nadciśnienie to taka cicha choroba cywilizacjna , niby nic a jednak coś... wpływa na oczy na nerki na serce i rzeczywiście ważne jest wczesne jej zauważenie, w miarę tu jest taka fajna dieta na nadciśnienie - diagnosis.pl/jesienna-dieta-na-nadcisnienie , taka dieta może poprawić komfort naszego życia:)

Nie zarejestrowany
22-11-18, 09:37
polecam wam corazon z firmy molecular project