PDA

Zobacz pełną wersję : Cytologia po nowemu

Nie zarejestrowany
03-05-09, 15:35
u mnie w poradni czekałam na odbiór badania cytologicznego 58dni.

Nie zarejestrowany
29-05-09, 18:15
a ja czekałam ok 4 tygodni i na szczęśćie mam wynik prawidłowy

Nie zarejestrowany
30-07-09, 18:36
Ja mieszkam w hiszpanii.Tutaj jesy wszystko inaczej i chociaz lekarze sa dobrzy to czeka sie na wizyty po 2-3 miesiace.Ostatnio bylam u swego lekarza rodzinnego po skierowanie do ginekologa,wiec musialam 3 wizyty zamowi,jedna do poloznej bo ona robi cytologie,a jak ide do ginekologa na wizyte i badanie to musze miec zrobiona cytologie.druga wizyta do ginekologa na badanie nieplodnosci ktora dostalam na luty 2010roku i trzecia wizyta do drugiego ginekologa na usg.Na wizycie u poloznej okazalo sie ,ze na wynik z cytologii musze czekac 3 miesiace,a wizyte u ginekologa na ktora musialm isc z wynikiem z cytologi mialam za 2 tygodnie.Polozn poradzila mi abym poszla bez wyniku,jak mu powiem ,ze u niej trzeba czekac 3 miesiace on mi zrobi cytologie i wynik bede miala szybciej niz u niej.Tak tez zrobilam,poszlam bez wyniku do ginekologa,powiedzialam mu,czs oczekiwania na wynik u poloznej i bez zadnego problemu zrobil mi cytologie i reszte badan i po wyniki mam sie zglosic u ginekologa 25 sierpnia czyli miesiac i 4 dni od wizyty u niego na badaniach.Ten czas wizyt y do lekarza i na wyniki ;moze czlowieka wykonczyc;

Nie zarejestrowany
08-09-09, 22:21
moze ja mieszkam na wsi hiszpanskiej ale nie potzreba skierowania do madrony od rodzinnego,jesli juz do ginekologa to kieruje madrona o ile nie masz w swoim cap, ewentualnie kieruja do szpitali gdzie dostepnosc jest dosc wysoka . pozdro

Nie zarejestrowany
05-02-10, 16:51
nie mam ubezpieczenia socjanlengo, czy ktos moze wie ile kosztuje wykonanie badanie ginekologiczne prywatnie?

Nie zarejestrowany
08-02-10, 20:52
Prywatne badanie cytologiczne wraz z innymi podstawowymi badaniami kosztują w granicach 120 - 150 złotych, wszyscy inni ,,,. To jeszcze zależy gdzie mieszkasz, każdy ginekolog ceni się inaczej, choć posiada różne kwalifikacje.

Nie zarejestrowany
21-03-10, 18:46
ja tak nie dawno odebrałam wyniki badan cytologicznych i miałam wynik z II grupą. I nie wiem co mam zrobic czy zdecydowac sie na zabieg teraz czy poczekac? Ale na co..............? Przeciez to sie może rozwinąć.

Nie zarejestrowany
21-04-10, 10:03
a ja mam w Legnicy takiego Pana doktora ginekologa , do ktorego można się zgłosić bez rejestracji , prawie natychmiast jak jest problem , a na wynik badania cytologicznego czekam ...24 godziny. tak , tak jeden dzień i to się sprawdza od wielu lat.

asia

Nie zarejestrowany
30-04-10, 08:56
Ja chodze prywatnie bo na kase to nie ma po co u mnie iść. Płace 120 zł za wizyte włącznie z cytologią. Za wynikami czekam dwa tygodnie, albo dzwonie do swojego lekarza i tłumaczy mi wyniki albo on wysyła mi wyniki sms-em jeśli jest prawidłowy. Jeśli coś jest nie tak każe przyjść na wizyte.

Nie zarejestrowany
13-05-10, 16:37
prosze o pomoc co oznaczo opis w wyniku cytologi WOLNE JADRA KOMORKOWE OBECNE W MATERIALE SZYJKOWYM-

Nie zarejestrowany
04-11-10, 19:36
moje badanie cytologiczne wykazało II stopień oraz zmiany zapalne :( . Czy ktoś może mi napisać co to oznacza?

Nie zarejestrowany
24-11-10, 18:09
A JA MAM TAKI WYNIK:
A. JAKOSC ROZMAZU:
II- ROZMAZ NADAJE SIE DO OCENY, ALE : E) NIE STWIERDZA SIE KOMOREK KANAŁU SZYJKI MACICY.
B. OGOLNA CHARAKTERYSTYKA ROZMAZU:
I OBRAZ CYTOLOGICZNY W GRANICACH NORMY.
strasznie sie martwie a pielegniarka powiedziala ze nie ma czy, prosz eo pomoc

Nie zarejestrowany
09-12-10, 11:29
ja tez mam taki problem robie cytologie co rok i zawsze bylo ok a teraz mam wynik dodatni a w opisie pisze nie mozna wykluczyc HSIL-SAC-H narazie mam leki a jak sie skoncza mam zrobic kolposkopie mam stresa moze ktoras z was miala taki wynik? :(

Nie zarejestrowany
25-02-11, 17:34
Ja mam wynik I , czekałam na wynik ponad cały miesiąc

Nie zarejestrowany
12-11-19, 12:27
a ja robiłam miesiąc temu i jeszcze nie odebrałam

mąka
30-11-19, 10:44
Ja miałam LSIL, ginekolog podejrzewał że to może być efekt zakażenia hpv ale po kuracji żelem papilocare na szczęście znowu cytologia się poprawiła, też żel skutecznie usuwa wirusa z okolic szyjki macicy