PDA

Zobacz pełną wersję : Co śledzi Holter?

Nie zarejestrowany
24-03-07, 15:29
lekarze bardzo niechetnie korzystaja z tego wynalazku nawet wobec ludzi o wysokim stopniu zagrozenia .jestem po zawale i nie moge sie doprosic o takie badanie.

Nie zarejestrowany
10-05-07, 19:33
a ja własnie mam na go na sobie xD...acha nie w każdym holterze jest 5 elektrod(w moim akurat jest 7)a wszystko zależy od firmy,holtery różnia sie od siebie nie są identyczne..a jeśli chodzi o przyklejanie to różnie to bywa niektórzy lekarze też przyklejają na plecach (1 elektrodę)po lewej stronie..trochę się wie przecież już wiele razy miałam go na sobie...trochę jest niewygodnie ale przecież to wszystko dla naszego dobra...serdecznie pozdrawiam :)

Nie zarejestrowany
31-07-07, 18:58
dzis mam załozonego holtera. mierzy mi tylko cisnienie. ale idac przez dom zapikał mi 3 razy i od tego czau nie mierzy mi cisnienia;/. nie wiem o co chodzi.

Nie zarejestrowany
10-08-07, 16:32
Mialem 8.08 zalozonego holtera przez 24 h.Nastepnego dnia okazalo sie,ze musze miec powtorzone badanie bo costam zle wyszło.

Nie zarejestrowany
15-10-07, 10:34
miałam założonego holtera w 2005 r. miałam problemy z ustawieniem leków przy nadciśnieniu /tzw.skaczace/po odczycie leki zostały prawidłowo ustawione i od tej pory mam unormowane cisnienie.

Nie zarejestrowany
27-10-07, 14:59
bezbolesny niewygodny potrzebny

Nie zarejestrowany
30-10-07, 20:07
dziękujeę za ten artykuł poniewaz z niego dowiedzialam się wiele ciekawych informacji

Nie zarejestrowany
06-11-07, 15:24
Wlaśnie mam załozonego holtera, Mam kardiomiopatie i co pół roku holter monitoruje prace mojego serca. Badanie jest bezbolesne, po pewnym czasie zaczyna swędzieć ciało od przyklejonych elektrod, no i tabelki radze podwiazac i skleic taśmą bo przeszkadzją:)

Nie zarejestrowany
15-11-07, 22:12
a ja to mialam niby bezbolesne, ale strasznie niewygodne, jak ktos juz pisal strasznie skora pod tymi elektrodami swedzi i ten klej, przez miesiac go doskrobac nie moglam, taki czarne bylo i jak sie na wf przebieralam to dziwnie taki brud wygladal. nie bylam z tym w szkole bo nie chcialam i nic nie zapisawalam w zadnym dzienniku. i dla mnie najgorsze w tym wszystkim bylo to ze sie nie umylam wieczorem, czulam sie strasznie nieswiezo potem przez caly nastepny dzien :/

Nie zarejestrowany
13-06-08, 17:34
czesc mam własnie założony holter... skierowali mnie na niego po kilku omdleniach z utrata przytomności leżałam też w szpitalu tydzień... holter nie przeszkadza mi w niczym no może tylko nie moge się chylac... nie swedzi mnie nic jak poprzedniczki... nie poszłam też dzisiaj do szkoly dobrze ze sie konczy...mam nadzieje ze nie zostaną mi zadne slady na ciele po kleju. nie przyklejali mi nic na plecach na szczescie... pozdro:)

Nie zarejestrowany
03-12-08, 13:12
witam . własnie dzis zalozyli mi holtera. Nie poszedłem do szkoly,bo jak chodzicc po szkole z kablami ,i jakims pudełkiem na szyji <lol> jak narazie nic nie swedzi,ic nie boli,tylko boje sie jak bede w nim spał...;-/ czy zasne,i czy mi sie w nocy nie poodklejają. hehe
pozdawiam i zycze zdrowia

Nie zarejestrowany
17-01-09, 10:48
czesc wszystkim ::)czy w holterze można isc do szkoły??czekam na odpowiedzi,,,jak by ktos chciał o tym pogadac to podaje nr gg 2099686

Nie zarejestrowany
15-06-09, 22:19
swędzi jak nie wiem co ;-((((((((

Nie zarejestrowany
10-07-09, 22:03
ja dostałam dzisiaj holtera:)mało uciążliwe urządzonko,trzeba jedynie uwarzać przy schylaniu,no i ciężko się umyć bo nie można go zanurzyć w wodzie,ale generalnie ok.nic mnie nie swędzi nie boli nie czuję go wcale:)pozdrawiam

Nie zarejestrowany
20-10-09, 10:49
pojawily sie holtery w wersji mini sa wielkosci pudelka od zapalek male wygodne i zaklada sie je na 2 tygodnie
sa bardzo dokladne i dobre --az 2 tygodnie monitoruje prace serca
o wiele wiecej wykryje i pokaze niz tradycyjne holtery 24 godzinne
ale nie wolno sie myc 2 tygodnie aby nie uszkodzic elektrod i samego holtera
jedyna mala wada 2 tygodnie bez mycia
ale to chyba mozna raz przebolec--zdrowie wazniejsze

Nie zarejestrowany
14-12-09, 20:11
wlasnie dzis mi zalozyli tego holtera!!!!!nic nie swedzi,nie piecze ,tylko kupa kabelkow!!!mam nadzieje ze cos wykarze!!!! pozdrawiam wszystkich z holterami!!!!!

Nie zarejestrowany
27-04-10, 20:38
Własnie Dzis zdjeli mi holtera co prawda jest to uciazliwe ale nie az tak. nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu. zgadzam sie ze swedzi. hmm noi w nocy starsznie ,o przeszkadzaly odklejajace sie elektrody bo wtedy piszczal

Nie zarejestrowany
12-10-10, 16:52
Witam Pierwszy raz założony ma córka holter . mama pytanie bo jak popatrzyłam na ekranik nie widac podglądu czy on działa? tylko bez podgladu nie chciałabym zeby powtarzac to jeszcze raz ... córka ma 3 latka i nie jest to wygodne ....

Nie zarejestrowany
19-01-11, 18:29
Hey;) mi wlasnie dzisiaj zalozyli mi holter na 24h. wogule tego nie czuje . tylko ciezko jest z kapiela i z zalatwianiem sie bo on wisi na szyji .. :!: zobaczymy jak bedzie w nocy . pozdrawiam no i najwazniejsze zeby telefonu nie urzywac bo fale ktore wywoluje tel. zapisauja zle bicie serca i jego rytm

Nie zarejestrowany
24-02-11, 14:41
ola18lat, a czy wiesz że jak się ma założonego holtera to nie wolno korzystać również z komputera?

Nie zarejestrowany
09-04-11, 05:49
:( czekam na holtera dzięki waszym wpisom dowiedziałam się co mnie czeka