PDA

Zobacz pełną wersję : Analiza pierwiastkowa włosa

Nie zarejestrowany
20-03-10, 21:26
Kiedys mialam badane wlosy w aptece, jakby malym grzebyczkiem pani przeczesywala cala dlugosc wlosa i na ekrenie wychodzil wykres w ktorym miejscu wlosy sa zniszczone/przesuszone itp Ale jakos nie bylo to wiarygodne, bo wtedy mialam swoje ladne i naturalne wlosy, a teraz po farbowaniu znowu sobie zrobilam i to badanie i wyszlo, ze sa w lepszej kondycji niz wtedy. To badanie pierwiastkowe wydaje sie sie bardziej profesjonalne, tylko gdzie je zrobic? czym moge wzmocnic wlosy bez wykonania takiego badania?

numika
21-03-10, 19:32
nie mam pojecia, gdzie mozna zrobic takie badanie. musisz sie spytac o to w jakims dobrym salonie fryzjerskim.
mysle, ze mozesz sama je wzmocnic jakims aptecznym suplementem do wlosow.

Nie zarejestrowany
22-03-10, 20:25
Hej! co prawda nie robiłam sobie tego typu badań, ale poczytałam trochę w necie i chyba się na nie zdecyduje
więcej informacji można znaleźć na stronie; http://www.biomol.pl/index.php/pol/o_analizie_pierwiastkowej
włosy wysyła się pocztą wraz z dowodem wpłaty, a po ok 3 tyg otrzymuje się wynik badania z odpowiednia dieta i suplementami :)

Nie zarejestrowany
27-03-10, 16:32
Wszystko pieknie i ładnie tylko gdzie to zrobić? Jesli przy okazji jakiś promocji to od razu trzeba będzie kupić jakieś drogie kosmetyki. Może wystarczy badanie krwi, żeby sprawdzić czego mniej więcej brakuje w organizmie. Jak zywkłe środki na włosy nie pomogą to wtedy polecam wizytę u specjalisty. Jest pełno środków w aptekach dostępnych bez recepty,a skutecznych. Ja polecam ci Vitapil, jak na razie oceniam go najlepiej ze stosowanych przeze mnie suplementów.

Nie zarejestrowany
30-03-10, 16:48
Dostęp do zrobienia tego rodzaju badania myślę,że jest łatwy,ale brak informacji gdzie i za ile można go zrobić utrudnia zrobienie tego badania.
Na dzień dzisiejszy myślę,że dla mnie prościej jest zadbać o dietę;wspomóc sobie suplementem (vitapilem) z apteki i cieszyć się włosami.
A w przypadku większych problemów z włosami udać się do lekarza.

Ania123456
25-08-15, 09:59
Odpowiadając na wasze pytanie ja robiłam Analizę Pierwiastkową Włosa przez firmę Nutricus.
Polecam poczytać, oni działają w sporcie wyczynowym i stamtąd mają największe doświadczenie, a wiem, że normalnie badania też robią. Ich strona jak coś:
http://www.nutricus.pl/analiza-pierwiastkowa-wlosa.html