PDA

Zobacz pełną wersję : Skierowania do lekarza i na badania

Nie zarejestrowany
07-09-07, 08:37
Jestem byłym żołnierzem-górnikiem, wg ustawy jestem osobą represjonowaną. Jakim dokumentem mam to potwierdzić, kto mi go wyda ?.

Nie zarejestrowany
09-10-09, 09:42
jak zawsze trzeba wszystko utrudnić. do onkologa chodzę regularnie co pół roku na kontrole, od 5 lat, a tu nagle niespodzianka, muszę specjalnie iść po skierowanie do innego lekarza, co kompletnie utrudnia mi sprawę, bo specjalnie muszę zwalniać się z pracy dwa razy, a nie jak wcześniej szłam tylko do jednego a później na usg, i tyle.
co do NFZ cóż ciągle mówią, że nie maja pieniędzy na to, na tamto, na chore dzieci, a tu nagle maja pieniądze na dodatkową, bezsensowną wizytę, no bo jak nazwać inaczej wycieczkę po skierowanie do specjalisty, bo przecież do ogólnego lekarza nie pójdę na badania, po poradę tylko po skierowanie, a temu lekarzowi za świstek papieru zostanie wypłacona kasa! a mogła by ona być przeznaczona na leczenie osób najbardziej potrzebujących.
wniosek z tego? znowu będziemy na szarym końcu w walce z rakiem i innymi chorobami. a ja będę bardzo rzadko chodzić do kontroli.
podziękujmy NFZ za sprawne dostawanie się do specjalistów, za nowe wymysły.

Nie zarejestrowany
15-01-10, 18:56
Anno czytaj tekst ze zrozumieniem, do onkologa dalej bez skierowań więc nie rozumiem twojego wpisu. Nie czytamy dokłądnei co jest napisane a potem nieuzasadnione żale

Nie zarejestrowany
08-02-10, 13:10
Nie masz racji Dorsi, przekonałam się dziś na własnej skórze, że to nie Anna nie umie czytać, ale panie w rejestracjach nie umieją i jeszcze będą Cię bezczelnie przekonywać że masz przynieść skierowanie - właśnie chodzi o onkologa i co?

Nie zarejestrowany
04-06-10, 23:22
Do onkologa bez skierowania. Trzeba panie w rejestracji pouczyć.