PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z jajeczkowaniem i zajściem w ciążę

W.W
30-06-11, 12:29
Od wielu miesięcy staramy się o drugie dziecko (w pierwszą ciążę zaszłam bez problemów). Lekarz na początku twierdził, że nie widzi u nas żadnych problemów. Po badaniach okazało się, że mąż ma słabe nasienie - mało plemników, ale po zmianie diety i rzuceniu palenia bardzo się wyniki poprawiły. Przeszłam monitorowanie cyklu - dochodzi do owulacji, tylko jajeczko jest puste.... Nie chcemy leczenia i in vitro. Czy któraś z Was była w takiej sytuacji? czy jest szansa na zajście w ciążę za jakiś czas?

admin
25-08-11, 10:32
proszę się nie martwić, zawsze jest szansa:) trzymam kciuki

babka_piaskowa
02-03-14, 20:01
Mam podobny problem. Znalazłaś jakieś rozwiązanie?

Nie zarejestrowany
04-03-14, 16:38
Może zmiana diety, dodatkowa suplementacja?

babka_piaskowa
10-03-14, 20:39
Nie wiem jak zmiana diety może pomóc zajść w ciąże. Wydaje mi się, że się zdrowo odżywiam, dużo się ruszam nie mam nadwagi.

Nie zarejestrowany
11-03-14, 15:06
hmmm... ale możesz mieć zwyczajne niedobory np. kwasu foliowego, witamin czy minerałów. ja mimo tego że się zdrowo odżywiam mam problem z witaminami i muszę mimo wszystko uzupełniać suplementami.może w twoim przypadku jest podobnie z chęcią posiadania potomstwa może powinnaś zastosować suplementacje która wyrówna ci wszelkie potencjalne niedobory

KatarzynaSzyl
14-03-14, 11:28
Dokładnie,może masz jakieś nie dobory, pomyśl o jakiejś suplementacji i zapytaj o nią swojego lekarza

Nie zarejestrowany
16-03-14, 21:04
czasem te najbanalniejsze rozwiązania są najbardziej trafne

Agnieszka111
19-07-19, 21:49
Hmm, a słyszeliście o prefert? jest to żel dopochwowy wspomagający poczęcie. W sklepie naturalanej-plodnosci jest do zamówienia i jak dla mnie to niezbędnik starających się par.