PDA

Zobacz pełną wersję : Moje skuteczne odchudzanie - wasze opinie

Nie zarejestrowany
14-11-14, 17:07
odchudzał się ktoś przy pomocy octu jabłkowego? od miesiąca korzystam z klasztornego octu jabłkowego ojca mateusza. początkowo go piłam, a teraz dodaje głównie z potraw. mój mąż jest bardzo zadowolony. zapytał mnie, czy korzystam z jakiejś książki kucharskiej, bo sałatki zaczęły mu smakować. to prawda, ocet jest bardzo smaczny. a ja schudłam 3 kilogramy. macie jakieś opinie na ten temat?

MKoza
14-11-14, 17:13
To prawda, między innymi ocet jabłkowy wspomaga odchudzanie. Ma bardzo dużo witamin. Bardzo łatwo zrobić taki ocet w domu, nie trzeba przepłacać.

merry girl
14-11-14, 17:42
To prawda, między innymi ocet jabłkowy wspomaga odchudzanie. Ma bardzo dużo witamin. Bardzo łatwo zrobić taki ocet w domu, nie trzeba przepłacać.

ja próbowałam zrobić, ale zawsze tworzyła się pleśń.

Katrin_
16-11-14, 01:32
Nie cierpię octu jabłkowego więc pewnie jest skuteczny ;)

Nie zarejestrowany
16-11-14, 11:45
Nigdy nie słyszałam o odchudzaniu za pomocą octu jabłkowego. Dla mnie to abstrakcja szkoda zdrowia i żołądka. Kwas - kwasem? Skuteczną metodą odchudzającą jest metoda dr. Dąbrowskiej Dieta owocowo warzywna na You Tube sa jej wykłady a w necie przepisy. Oczywiście jak każda dieta TA również ma przeciwwskazania np. choroba nowotworowa czy nadczynność tarczycy - trzeba poczytać i się wgłębić dla własnego zdrowia. Z czystym sumieniem mogę polecić tą dietę schudłam w 4 tygodnie 9 kg i jest mi z tym dobrze i co najważniejsze nie mam JOJO.
Pozdrawiam, sprawdziłam i polecam.
Anka

Nie zarejestrowany
20-11-14, 15:46
Nigdy nie słyszałam o odchudzaniu za pomocą octu jabłkowego. Dla mnie to abstrakcja szkoda zdrowia i żołądka. Kwas - kwasem? Skuteczną metodą odchudzającą jest metoda dr. Dąbrowskiej Dieta owocowo warzywna na You Tube sa jej wykłady a w necie przepisy. Oczywiście jak każda dieta TA również ma przeciwwskazania np. choroba nowotworowa czy nadczynność tarczycy - trzeba poczytać i się wgłębić dla własnego zdrowia. Z czystym sumieniem mogę polecić tą dietę schudłam w 4 tygodnie 9 kg i jest mi z tym dobrze i co najważniejsze nie mam JOJO.
Pozdrawiam, sprawdziłam i polecam.
Anka

w miesiąc 9 kg? wiesz, jakie to jest niezdrowe. odchudzać się należy powoli. nawet nie wyobrażasz sobie, jakie szkody wyrządziłaś swojemu organizmowi.

MKoza
20-11-14, 23:04
Gdzie ja napisałam, że ocet jabłkowy odchudza?
Ocet jabłkowy wspomaga odchudzanie, jest eliksirem dla organizmu, dostarcza masę witamin i mikroelementów.
Gdy się odchudzasz, on uzupełni Twoje braki, ale trzeba zapoznać się z jego właściwościami, zrobić go samemu, ze sprawdzonych jabłek.
Jest tylko pytanie. Komu dzisiaj się chce zadbać samemu o swoje zdrowie?
Tabletki, suplementy to jest ok, samemu zrobić coś dla siebie, to be. Ale fajnie, że każdy ma wybór!

Nie zarejestrowany
21-11-14, 12:00
świetna sprawa z tym odchudzaniem. muszę spróbować.